I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Gorzowie Wlkp.
 
      Szkoła Stowarzyszona UNESCO         Szkoła partnerska Republiki Federalnej Niemiec   
 
 
 
    Szkoła Odkrywców Talentów    
 
 
 
  
   Plan  lekcji        Zastępstwa    
Harmonogram
 
 
     
   Mistrzostwa I LO
   w tenisie stołowym
  
 
  GSM w piłce nożnej
     
Aktualności
miesiąc:

Podsumowanie Lubuskiej Olimpiady Młodzieży

data dodania: 2017/10/20
Dzisiaj w Zespole Szkół w Lipkach Wielkich odbyło się uroczyste podsumowanie współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży województwa lubuskiego w roku szkolnym 2016/17 organizowanego w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży.
Z przyjemnością informujemy, że nasza szkoła została sklasyfikowana na 10. miejscu jako pierwsza z gorzowskich szkół ponadgimnazjalnych i wyprzedziła kolejną placówkę z naszego miasta aż o 22 pozycje. We współzawodnictwie miast Gorzów uplasował się na II miejscu, a w klasyfikacji powiatów - na III.

Mamy piłkarskie derby

data dodania: 2017/10/19
Dobiegła końca faza grupowa gorzowskiej licealiady w piłce nożnej. Na zakończenie rozgrywek czeka nas pierwszy w tym roku derbowy pojedynek z Przemysłową. Wierzymy, że to spotkanie będzie miłym akcentem kończącym trochę pechowe rozgrywki piłkarzy. Mecz we wtorek o godz. 15.30. Liczymy na gorący doping.

Piłka nożna w wydaniu kobiecym

data dodania: 2017/10/19
Dziewczęta rozpoczęły dzisiaj GSM w piłce nożnej. Reprezentantki I LO rozegrały aż cztery spotkania. Wygrały z II LO, ZS Gastronomicznych i Ekonomicznych, ulegając tylko piłkarkom z Chemika.
W reprezentacji I LO wystąpiły: Weronika Własak, Natalia Bury (dzisiaj 5 bramek), Natalia Golańska (5), Aleksandra Łowicka (2), Weronika Starosta (2), Monika Malinowska (1), Anna Rosińska (1) i Maria Kobierecka.
Dokończenie mistrzostw w poniedziałek.
strona 1/906 następna »

Adresy innych stron zawarte w tekście: