I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Gorzowie Wlkp.
 
      Szkoła Stowarzyszona UNESCO         Szkoła partnerska Republiki Federalnej Niemiec   
 
 
 
    Szkoła Odkrywców Talentów    
 
 
 
  
Aktualności
miesiąc:

Unihokeistki wicemistrzyniami województwa

data dodania: 2018/12/07
II miejsce zajęły zawodniczki I LO w finale Lubuskiej Olimpiady Młodzieży w unihokeju. W walce o złote medale przegrały z reprezentantkami gorzowskiego Chemika tylko gorsza różnicą bramek. Trzecie miejsce wywalczyły unihokeistki z Krosna Odrzańskiego. W dzisiejszych zawodach wystąpiły: Oliwia Barna, Weronika Broda, Wiktoria Duchnowska, Wiktoria Keller, Aleksandra Lewandowska, Aleksandra Łowicka, Kinga Potraca, Anna Rosińska i Aleksandra Turkiewicz. Gratulujemy!!!

Piłkarze ręczni w finale GSM

data dodania: 2018/12/07
Dzisiejszym zwycięstwem 17:9 z ZS Ekonomicznych reprezentanci szkoły zapewnili sobie awans do czołowej czwórki Gorzowskiej Spartakiady Młodzieży w piłce ręcznej.
W półfinale czeka nas spotkanie z zespołem II LO, który zajęł pierwsze miejsce w drugiej grupie eliminacyjnej. Mecz w naszej hali we wtorek o godz. 14.00.

Konkurs myOXperience

data dodania: 2018/12/06
Konkurs myOXperience to wspólne przedsięwzięcie TDJ Foundation oraz Project Access Polska. Jego laureaci wyjadą na pięć dni do Wielkiej Brytanii, by wcielić się w rolę studentów Uniwersytetu Oksfordzkiego i wziąć udział w wykładach profesorów z Oksfordu.
W trakcie wyjazdu odbędą się także warsztaty dotyczące planowania swojej ścieżki edukacyjnej i zawodowej poprowadzone przez zespół TDJ Foundation. Z kolei Project Access Polska podzieli się wiedzą dotyczącą tego, jak aplikować na brytyjskie uczelnie i jak pozyskać środki finansowe na zagraniczne studia.
Konkurs myOXperience kierujemy do uczniów szkół średnich w wieku 16-17 lat, którzy z łatwością komunikują się w języku angielskim. Na zgłoszenia, które można przesyłać za pośrednictwem www.myoxperience.pl, czekamy do 16 grudnia.
strona 1/988 następna »

Adresy innych stron zawarte w tekście: