I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Gorzowie Wlkp.
 
      Szkoła Stowarzyszona UNESCO         Szkoła partnerska Republiki Federalnej Niemiec   
 
 
 
    Szkoła Odkrywców Talentów    
 
 
 
 
BIP ZSO nr 1
  
Aktualności
miesiąc:

Nowa strona www szkoły

data dodania: 2019/11/29

Od poniedziałku , tj. 02.12.2019 r. rusza
nowa strona www szkoły. 

 

https://nowa.1lo.gorzow.pl

 

5. turniej wakacyjnego Grand Prix

data dodania: 2020/08/12
Po dwutygodniowej przerwie rozegraliśmy kolejny turniej Wiśniowego Pucharu Lata w siatkówce plażowej. W piątej odsłonie tegorocznych zmagań zwyciężyli Studenci – Dominik Czerwiński i Kacper Siewruk wyprzedzając P&P – Pawła Kurzawińskiego i Pawła Wiśniewskiego oraz Ruch Ameryka – Tomasza Burdzińskiego i Mateusza Czerwińskiego.
W klasyfikacji Grand Prix na czele z dorobkiem 17,5 pkt Dominik Czerwiński, przed swoim dzisiejszym partnerem Kacprem Siewrukiem (15 pkt) i Michałem Kaniowskim (14 pkt).
Przed nami jeszcze dwie turniejowe środy 19 i 26 sierpnia. Zapraszamy!

Siatkarskie Grand Prix I LO na półmetku

data dodania: 2020/07/23
Wczoraj odbył się czwarty turniej tegorocznego wakacyjnego Grand Prix I LO w siatkówce plażowej o „Wiśniowy puchar lata”. Zwyciężyli Arkadiusz Nawrot i Piotr Trzeciak (Trzeciarki) wyprzedzając Michała Kaniowskiego i Macieja Olejniczaka (Waga ciężka) oraz Kacpra Siewruka i Dominika Czerwińskiego (Studenci). Po półmetku rozgrywek na czele klasyfikacji Grand Prix jest Michał Kaniowski, który o pół punktu wyprzedza Dominika Czerwińskiego.
Przed nami dwutygodniowa przerwa, a po niej jeszcze do rozegrania trzy turnieje 12, 19 i 26 sierpnia. Wszystkich chętnych zapraszamy. Turnieje odbywają się w środy o godz. 11 na boiskach I LO przy ul. Puszkina 31.
strona 1/1072 następna »

Adresy innych stron zawarte w tekście: