I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Gorzowie Wlkp.
 
      Szkoła Stowarzyszona UNESCO         Szkoła partnerska Republiki Federalnej Niemiec   
 
 
 
    Szkoła Odkrywców Talentów    
 
 
 
BIP ZSO nr 1
  
Aktualności
miesiąc:

Nowa strona www szkoły

data dodania: 2019/11/29

Od poniedziałku , tj. 02.12.2019 r. rusza nowa strona www szkoły. 

 

https://nowa.1lo.gorzow.pl

 

Siatkarskie Grand Prix I LO na półmetku

data dodania: 2020/07/23
Wczoraj odbył się czwarty turniej tegorocznego wakacyjnego Grand Prix I LO w siatkówce plażowej o „Wiśniowy puchar lata”. Zwyciężyli Arkadiusz Nawrot i Piotr Trzeciak (Trzeciarki) wyprzedzając Michała Kaniowskiego i Macieja Olejniczaka (Waga ciężka) oraz Kacpra Siewruka i Dominika Czerwińskiego (Studenci). Po półmetku rozgrywek na czele klasyfikacji Grand Prix jest Michał Kaniowski, który o pół punktu wyprzedza Dominika Czerwińskiego.
Przed nami dwutygodniowa przerwa, a po niej jeszcze do rozegrania trzy turnieje 12, 19 i 26 sierpnia. Wszystkich chętnych zapraszamy. Turnieje odbywają się w środy o godz. 11 na boiskach I LO przy ul. Puszkina 31.

Wakacje z siatkówką plażową

data dodania: 2020/07/08
Siatkarski „Wiśniowy puchar lata” 2020 ruszył pełną parą. W dzisiejszym turnieju udział wzięło sześć zespołów. Po rozegraniu 15 spotkań systemem „każdy z każdym” zwyciężyli Arkadiusz Nawrot i Dominik Koliński (Ja i On) wyprzedzając Michała Kaniowskiego i Jakuba Kaczmarka (My). O brązowych medalach zdecydowały małe punkty. Najwięcej uzbierali Jakub Krasowski i Igor Śniady (Półabsolwenci) wyprzedzając Kacpra Siewruka i Dominika Czerwińskiego (Studenci) oraz Krzysztofa Kiełbusa i Macieja Olejniczaka (Waga ciężka).

Wszystkich zainteresowanych grą w plażówkę zapraszamy na boiska I LO przy ul. Puszkina 31 w środy o godz. 11.00. Przed nami jeszcze turnieje 15 i 22 lipca oraz 12, 19 i 26 sierpnia.

strona 1/1071 następna »

Adresy innych stron zawarte w tekście: