data dodania: 2019/11/29

Od poniedziałku , tj. 02.12.2019 r. rusza nowa strona www szkoły.

Unihokeiści I LO znów zwycięzcy

data dodania: 2020/01/18
Unihokeiści I LO UKS Floorball Gorzów przerwali złą passę i aż 13:4 wygrali z AZS Politechniką Łódzką w XII kolejce Energa Ekstraligi Mężczyzn.
Spotkanie od początku odbywało się pod dyktando gospodarzy. Rozpoczęliśmy od 3:0 w pierwszej tercji. Co prawda, na początku drugiej dwie bramki zdobyli goście, ale później nastąpił już okres strzeleckiej dominacji gospodarzy. Gorzowskich zawodników nie wyprowadziły z rytmu nawet powtarzające się kary, a część okresów gry w osłabieniu zdołali nawet zamieniać na bramki.

Niestety złej passy ciąg dalszy

data dodania: 2020/01/12
Unihokejowe derby pomiędzy Babimostem i Gorzowem w Energa Ekstralidze Mężczyzn zakończyły się zwycięstwem zawodników Fenomena.
Mecz rozpoczął się dobrze dla Gorzowian, jednak dwubramkowe prowadzenie jeszcze przed pierwszą przerwą zniwelowali gospodarze. Drugą odsłonę wygrali 4:2 zawodnicy Babimostu, a w trzeciej jeszcze powiększyli prowadzenie do czterech bramek. I wtedy nastąpiło przebudzenie i koncertowa gra naszego zespołu, która doprowadziła do remisu 9:9 i dramatycznej końcówki. Niestety na dziesięć sekund przed końcem spotkania Babimost strzelił bramkę i przesądził losy spotkania na swoją korzyść.
Za tydzień zawodników I LO UKS Floorball Gorzów czeka mecz we własnej hali z AZS Politechniką Łódzką. Początek spotkania o godz. 15.30. Zapraszamy.