Aktualności

EuroWeek

data dodania: 2018/01/08

W dniach 12–16 grudnia grupa uczniów naszej szkoły wzięła udział w obozie Euro-Week Szkoła Liderów organizowanym przez Fundację EuroWeek na Ziemi Kłodzkiej.

Zajęcia prowadzone były w formie interaktywnych warsztatów, gier symulacyjnych i praktycznych ćwiczeń, podczas których uczestnicy mogli wykorzystać swoją znajomość języka angielskiego oraz poznać wiele interesujących osób ze wszystkich stron świata (wolontariusze pochodzili z Łotwy, Indii, Ugandy, Tajlandii, Peru, Etiopii, Turcji, Wietnamu i wielu innych krajów), jak również z innych rejonów Polski.

A oto  podsumowanie tego doświadczenia:

„Wyjazd na EuroWeek to coś, co powinien przeżyć każdy. Najcenniejsza była możliwość wykorzystania w praktyce naszych umiejętności posługiwania się językiem angielskim, poznania nowych ludzi i kultury różnych stron świata. Pierwszego dnia było trudno się przestawić, ale w kolejnych zaczęliśmy już nawet myśleć po angielsku. Oprócz nauki była to dla nas przede wszystkim świetna zabawa.”

W związku z tym, że wyjazd był bardzo udany, planowane są już kolejne. Chętnych uczniów naszej szkoły serdecznie zapraszamy.


Adresy innych stron zawarte w tekście: