Wakacje z siatkówką plażową

 

Klasyfikacja Grand Prix po 8. turnieju:

1.    Łukasz Durbajłło   -   41
2.    Radosław Zadka  -  34
3.    Michał Łabuda  -  30
4.    Borys Łabuda  -  28
5.    Paweł Wiśniewski  -  27
6.    Maksymilian Kliczkowski   -   23
7.    Paweł Kurzawiński  -  22
8.    Dominik Czerwiński  -  15
9.    Ernest Głowacki  -  14
10.  Bartek Łentek, Michał Kosim i Kacper Siewruk -  po 13

sklasyfikowanych jest 32 zawodników i zawodniczek   

 
 
Wyniki:
 
VIII turniej
1.    2>1 – Bartek Łentek i Przemek Boguta   –   12 pkt
2.    Borysyjemy – Borys Łabuda i Michał Łabuda   –   10
3.    Orły – Łukasz Durbajłło i Karol Aleksandrzak   –   10
4.    P&P – Paweł Kurzawiński i Paweł Wiśniewski   –   9
5.    Jelenie – Michał Kosim i Maks Kliczkowski   –   8
6.    Dla Beki – Jakub Kaczmarek i Dominik Kluczyk   –   7
7.    I LO – Kacper Siewruk i Dominik Czerwiński   –    7
 
VII turniej
1.    Gramy dla Łukasza – Radosław Zadka i Bartek Łentek
2.    Borysyjemy – Borys Łabuda i Michał Łabuda
3.    Jelenie – Michał Kosim i Maks Kliczkowski
4.    P&P – Paweł Kurzawiński i Paweł Wiśniewski
5.    Wpisz Nas – Wiktoria Malinowska i Dominik Koliński
6.    Czerwiki – Dominik czerwiński i Stanisław Czerwiński
 
VI turniej
1.    Dla Ernesta – Łukasz Durbajłło i Radosław Zadka
2.    Plażowały dwa Michały – Michał Kosim i Michał Kaniowski
3.    Borysyjemy – Borys Łabuda i Michał Łabuda
4.    P&P – Paweł Kurzawiński i Paweł Wiśniewski
5.    My na chwilę – Natalia Milankiewicz i Arkadiusz Nawrot
 
V turniej
1.    Dla Maksa – Łukasz Durbajłło i Radosław Zadka
2.    P&P – Paweł Kurzawiński i Paweł Wiśniewski
3.    Borysyjemy – Borys Łabuda i Michał Łabuda
4.    Nie wiem – Wiktoria Malinowska i Dominik Koliński
5.    Spójnia Ośno – Kacper Siewruk i Dawid Niczypor
6.    Nie wie z kim gra :) – Joanna Leśnicka i Marek Walczak
 
IV turniej
1.    Gramy dla Borysa – Łukasz Durbajłło i Radosław Zadka
2.    Gramy dla Michała – Ernest Głowacki i Maksymilian Kliczkowski
3.    Kiedyś to było – Marek Walczak i Paweł Wiśniewski
4.    I LO – Kacper Siewruk i Dominik Czerwiński
5.    Nic – Dominik Koliński i Wiktoria Malinowska
 
III turniej
1.    Dla Ernesta I – Bartek Koźlik  i Łukasz Durbajłło
2.    Dla Ernesta II – Maks Kliczkowski i Radek Zadka
3.    Borysujemy – Borys Łabuda i Michał Łabuda
4.    Team Glacuś – Mateusz Czerwiński i Dominik Czerwiński
5.    My też dla Ernesta – Paweł Wiśniewski i Ernest Głowacki
6.    Maciejki – Michał Maciejewicz i Kacper Maciejewicz
 
II turniej
1.    Ja wiem – Łukasz Durbajłło i Ernest Głowacki
2.    Play 4 Kosio – Radek Zadka i Maks Kliczkowski
3.    Borysujemy – Borys Łabuda i Michał Łabuda
4.    P&P – Paweł Kurzawiński i Paweł Wiśniewski
5.    I klasa – Jakub Krasowski i Jakub Burzyński
6.    I LO – Kacper Siewruk i Dominik Czerwiński
7.    Dzbany – Michał Kowalski i Adam Surawski
8.    Nie wiem – Wiktoria Malinowska i Dominik Koliński
 
I turniej
1.    Senegal – Arkadiusz Nawrot i Łukasz Durbajłło
2.    I LO – Dominik Czerwiński i Kacper Siewruk
3.    Panama – Dominik Koliński i Wiktoria Malinowska
4.    P&P – Paweł Kurzawiński i Paweł Wiśniewski
5.    Borys Łabuda – Michał Kosim i Michał Łabuda
6.    I Klasa – Ola Benowska i Jakub Krasowski
 
 
 

O nas w mediach:

www.gorzow.pl 24.08.2018 r.  -  Ósmy turniej wakacyjnego Grand Prix
www.gorzow.pl 20.08.2018 r.  -  Kolejny turniej Wiśniowego Pucharu Lata za nami
www.gorzow.pl 23.07.2018 r.  -  Czwarty turniej siatkarskiego Grand Prix
www.gazetalubuska.pl 08.07.2018 r.  -  Grali na "Kukule" oraz na "Puszkina w plażówkę
TVP3 Gorzów Wielkopolski  -  SPORT: 06.07.2018
www.gorzow.pl 26.06.2018 r.  -  Siatkówka plażowa na Puszkina
 
 
 
 

Adresy innych stron zawarte w tekście: