Finał Mistrzostw Polski juniorów starszych w unihokeju

Finał Mistrzostw Polski
juniorów starszych
w unihokeju

pod honorowym patronatem
Jacka Wójcickiego
Prezydenta Miasta Gorzowa Wlkp.

Gorzów Wlkp., 28-29 kwietnia 2018 r.

 
Wyniki turnieju:
 
1.  ULKS Olimpia Łochów
2.  ULKS Józefina
3.  UKS Fenomen Babimost
4.  I LO Floorball Gorzów Wlkp.
 
 
 
Wyróżnienia indywidualne:
 
MVP turnieju: Kacper Skura (Łochów)
 
Najlepsi atakujący: Dawid Szefner (Babimost) i Jan Kleinhardt (I LO Floorball Gorzów Wlkp.)
Najlepszy środkowy: Sebastian Sternicki (Łochów)
Najlepsi obrońcy: Jakub Jarosz (Józefina) i Paweł Chrupek (Łochów)
Najlepszy Bramkarz: Mateusz Kiryk (I LO Floorball Gorzów)
 
Klasyfikacja kanadyjska:
1.  Kacper Marchlewski (Józefina)   - 10
2.  Sebastian Sternicki (Łochów)   -  9
3.  Jan Kleinhardt (I LO Floorball Gorzów Wlkp.)   -  9  
4.  Wojciech Bojko (I LO Floorball Gorzów Wlkp.)   -  9
5.  Kacper Skura (Łochów)   -  8
6.  Piotr Chechłacz (Józefina)   -  7
 
Trener turnieju:  Justyna Przygocka (Babimost)
 
Drużyna fair play:  ULKS Józefina
 
 
 
Wyniki spotkań:
 
ULKS Józefina - UKS Fenomen Babimost   10 : 5   (3:3, 3:2, 4:0)
Józefina: P.Chechłacz (as. K.Marchlewski), J.Jarosz (K.Marchlewski), Ł.Kruk, J.Jarosz (Ł.Kruk), O.Nieskórski (M.Rypina), M.Zaremba (Ł.Kruk), K.Marchlewski (Ł.Kruk), K.Marchlewski, P.Chechłacz, P.Chechłacz (J.Jarosz), M.Rypina.
Babimost: J.Sowa, K.Kula (K.Ochota), P.Krawiec, N.Gawroński, D.Szefner (M.Pawlak).
Zawodnicy meczu: Ł.Kruk i D.Piątyszek
 
ULKS Olimpia Łochów - I LO Floorball Gorzów Wlkp.    11 : 10   (3:3, 6:4, 2:3)
Łochów: S.Sternicki, S.Sternicki (P.Kaniuk), K.Skura, S.Sternicki (P.Chrupek), Ł.Sadolewski (P.Chrupek), K.Skura, K.Skura (P.Chrupek), P.Kaniuk (S.Sternicki), W.Wódka (P.Kaniuk), S.Sternicki (K.Skura), P.Chrupek (K.Skura).
Gorzów: W.Bojko, W.Kaczmarek (Ł.Kaproń), P.Medwediuk, J.Kleinhardt (W.Bojko), P.Kleinhardt (M.Stolarek), W.Kaczmarek (W.Bojko), J.Kleinhardt (W.Bojko), J.Kleinhardt (M.Stolarek), W.Bojko (J.Kleinhardt), W.Bojko (J.Kleinhardt).
Zawodnicy meczu: S.Sternicki i W.Bojko
 
UKS Fenomen Babimost - I LO Floorball Gorzów Wlkp.   8 : 6   (4:3, 2:0, 2:3)
Babimost: N.Gawroński, D.Szefner (N. Gawroński), K.Kula (N.Gawroński), D.Szefner (T.Liberek), D.Szefner (T.Liberek), D.Szefner (M.Pawlak), K.Kula (N.Gawroński), D.Szefner, F.Wierzejewski (M.Pawlak).
Gorzów: P.Kalembkiewicz (W.Bojko), W.Kaczmarek (J.Kleinhardt), J.Kleinhardt, W.Kaczmarek (W.Bojko), W.Kaczmarek, J.Kleinhardt (W.Bojko).
Zawodnicy meczu: D.Szefner i J.Kleinhardt
 
ULKS Olimopia Łochów - ULKS Józefina   9 : 7   (1:2, 6:4, 2:1)
Łochów: S.Sternicki (P.Kaniuk), S.Sternicki, P.Kaniuk (K.Skura), W.Wódka, K.Skura, W.Wódka (K.Skura), S.Sternicki (P.Chrupek), Ł.Sadolewski (P.Chrupek), S.Sternicki (P.Kaniuk).
Józefina: J.Jarosz (K.Marchlewski), K.Marchlewski (J.Jarosz), P.Chechłacz, K.Marchlewski (P.Chechłacz), P.Chechłacz (K.Marchlewski), K.Marchlewski (P.Chechłacz),K.Marchlewski, J.Jarosz (K.Marchlewski).
Zawodnicy meczu: P.Kaniuk i K.Marchlewski
 
 
 
 

Organizatorzy:

·    Młodzieżowy Klub Sportowy PUSZKIN
·    Uczniowski Klub Sportowy Floorball Gorzów Wlkp.
·    I Liceum Ogólnokształcące w Gorzowie Wlkp.

Zawody współfinansowało Miasto Gorzów Wlkp. i Województwo Lubuskie.

Organizatorów wsparli również:

·    Nadleśnictwo Kłodawa
·    Bokaro Szeligowscy Spółka Jawna
·    Holding-Zremb Gorzów S.A.
·    DDB Auto Sp.z o.o.  Sp. k.  -   Mercedes – Benz w Szczecinie i Gorzowie Wlkp.
·    Szkoła języka hiszpańskiego FLAMENCO s.c. Beata Zakrzewska, Tomasz Galiński
·    Szkoła Podstawowa w Lipkach Wielkich
·    Galerie handlowe ASKANA i NoVa PARK

Patronat medialny sprawowały TVP3 Gorzów Wlkp. oraz portal gorzow24.pl

 


 
O imprezie w mediach:
 
Film z finałów:   www.youtube.com
 
 
 

Adresy innych stron zawarte w tekście: