Półfinał Mistrzostw Polski juniorów starszych w unihokeju

 
 
Półfinałowy turniej Mistrzostw Polski juniorów starszych

23-25 marca 2018 r.

Hala I LO w Gorzowie, ul. Puszkina 31
 
 
 
 
Wyniki turnieju:
  1.   ULKS Józefina
  2.   I LO Floorball Gorzów Wlkp.
  3.   UKS Bankówka Zielonka
  4.   TLU Kala-Izolacje Toruń
 
Wyróżnienia indywidualne:
  •   MVP turnieju - Wojciech Bojko (I LO Floorball Gorzów)
  •   Najlepsi atakujący: Jakub Jarosz (ULKS Józefina), Mateusz Gurski (TLU Kala-Izolacje Toruń)
  •   Najlepszy środkowy: Jan Rydzewski (UKS Bankówka Zielonka)
  •   Najlepsi obrońcy: Paweł Kleinhardt (I LO Floorball Gorzów), Oskar Nieskórski (ULKS Józefina)
  •   Najlepszy bramkarz: Adrian Bałut (ULKS Józefina)
 
 
 
Wyniki spotkań:
 
ULKS Józefina -  UKS Bankówka Zielonka   9 : 7   (1:2, 3:4, 5:1)
Józefina: J.Jarosz. B.Wytrykowski (J.Jarosz), K.Marchlewski, J.Jarosz (Ł.Kruk), P.Chechłacz (Ł.Kruk), P.Chechłacz (M.Zaremba), Ł.Kruk, K.Marchlewski
Zielonka: J.Szałański, B.Jachacy (I.Grabowski), B.Jachacy (I.Grabowski), J.Rydzewski, P.Sieklucki, B.Jachacy.
Zawodnicy meczu: Kacper Marchleski i Jan Rydzewski
 
I LO Floorball Gorzów Wlkp. - TLU Kala-Izolacje Toruń   11 : 10   (2:2, 5:3, 3:5, 1:0)
I LO Floorball: W.Kaczmarek, M.Stolarek (asysta P.Kleinhardt), W.Bojko (P.Kleinhardt), W.Bojko (J.Kleinhardt), W.Bojko, J.Kleinhardt (P.Medwediuk), W.Bojko, W.Bojko (W.Kaczmarek), W.Kaczmarek (W.Bojko), W.Bojko, W.Bojko.
Toruń: M.Gurski, D.Kalinowski, E.Piasecki, A.Popławski, A.Popławski, S.Najdzion (M.Gurski), E.Piasecki (D.Kalinowski), A.Popławski (E.Piasecki), D.Janowicz, D.Nowasielski (M.Gurski).
Najlepsi zawodnicy: Wojciech Bojko i Jan Armatys
 
ULKS Józefina - TLU Kala-Izolacje Toruń   9 : 1   (2:1, 6:0, 1:0)
Józefina: K.Uściński (O.Nieskórski), P.Chechłacz (Ł.Kruk), K.Marchlewski (A.Janicki), P.Chechłacz (O.Nieskórski), K.Uciński (M.Jarka), J.Jarosz, J.Jarosz (A.Bałut), O.Nieskórski, K.Marchlewski
ToruŃ: E.Piasecki (D.Kalinowski)
Zawodnik meczu: Oskar Nieskórski i Jan Armatys
 
I LO Floorball Gorzów Wlk[p. - UKS Bankówka Zielonka   11 : 6   (5:2, 2:1, 4:3)
I LO: P.Medwediuk (J.Kleinhardt), J.Kleinhardt (P.Kleinhardt), W.Kaczmarek (F.Panek), W.Kaczmarek (P.Medwediuk), W.Kaczmarek (W.Bojko), W.Bojko, W.Kaczmarek, W.Stawiarski (W.Bojko), W.Bojko (J.Kleinhardt), W.Bojko (M.Stolarek), Ł.Kaproń (W.Bojko)
Bankówka: M.Bobel, I.Grabowski (J.Rydzewski), A.Krysik, J.Rydzewski (I.Grabowski), J.Rydzewski, A.Krysik
Zawodnik meczu: Paweł Kleinhardt i Maciej Głowienka
 
UKS Bankówka Zielonka - TLU Kala-Izolecje Toruń   10 : 4   (6:1, 0:2, 4:1)
Zielonka: Adrian Krysik (P.Dmochowski), J.Rydzewski, M.Sosnowski, M.Sosnowski (I.Grabowski), M.Bobel (A.Krysik), P.Dmochowski (I.Grabowski), M.Bobel (P.Dmochowski), P.Dmochowski (P.Iterman), P.Dmochowski (P.Iterman), J.Rydzewski (M.Głowienka)
Toruń: D.Janowicz (A.Popławski), S.Najdzion, E.Piasecki (D.Nowasielski), J.Pardenia
Zawodnik meczu: M.Zakojan i D.Kowalski
 
I LO Floorball Gorzów Wlkp. - ULKS Józefina   7 : 9   (2:2, 1:3, 4:4)
I LO: W.Stawiarski, Ł.Kaproń (w.Bojko), W.Bojko (J.Kleinhardt), W.Bojko (J.Kleinhardt), J.Kleinhardt, W.Bojko (J.Kleinhardt), P.Medwediuk (J.Kleinhardt).
Józefina: B.Wytrykowski (P.Chechłacz), Ł.Kruk (J.Jarosz), K.Mąkosa (M.Rypina), K.Marchlewski (O.Nieskórski), B.Wytrykowski, K.Mąkosa, P.Chechłacz (J.Jarosz), P.Chechłacz (J.Jarosz), J.Jarosz (K.Marchlewski).
Zawodnik meczu: J.Kleinhardt, P.Chechłacz
 
  
 
ORGANIZATORZY:
  •  I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Gorzowie Wlkp.
  •  UKS Floorball Gorzów Wlkp.
  •  Młodzieżowy Klub Sportowy PUSZKIN

Zawody odbyły się dzięki pomocy i wielu firm i instytucji:
  •  PROSPER 24.PL  Drukarnia Wielkoformatowa
  •  Centrum Zdrowia Małych Zwierząt  Gorzów ul. Myśliborska 38
  •  Hanke Tissue  Aha    Kostrzyn nad Odrą
  •  Galeria Askana
  •  Galeria Nova Park
  •  SCU Klinkier Holenderski Sp z o.o. Gorzów ul. Myśliborska 21/22
  •  Postacie Reklamowe Poznań
  •  DDB Auto Bogacka. Autoryzowany Dealer Mercedes-Benz
  •  Bel-Pol  Gorzów Sp. cywilna  ul. Myśliborska 
  •  Meble Merda  Magdalena Merda Skwierzyna ul. Ogrodowa 1
  •  Kasada Polska Gorzów
  •  Otwórz umysł i ciało Przemysław Pieczyński
  •  Pensjonat W sam las  Barnówko 13
  •  Grubo.com.pl  Sklep internetowy
  •  Bama Polska Gorzów  ul. Kasparzaka
  •  Nadleśnictwo Kłodawa
Dziękujemy!
 
 
O imprezie w mediach:
 
 
 

Zobacz zdjęcia w galerii

UNIHOKEJ - półfinał MP 1
UNIHOKEJ - półfinał MP 2
UNIHOKEJ - półfinał MP 3


Adresy innych stron zawarte w tekście: