GSM w koszykówce dziewcząt

 

I miejsce

 
I LO: Natalia Bury, Natalia Chochołowska, Paula Duchnowska, Wiktoria Duchnowska, Dagmara Godlewska, Wiktoria Keller, Klaudia Kędziorska, Karolina Kupczyk, Daria Łupińska, Marta Michalik, Kinga Potraca, Olga Trzeciak, Karolina Zawadko
 
opiekun: Radosław Duchnowski
 
 
 
 
Wyniki GSM:
 
1I LO
2.  I SLO
3.  IV LO
4.  ZSTiO
 
 
 
 
 
Udział biorą:
 
Grupa A Grupa B
  1. I LO
  2. IV LO
  3. ZS Ekonomicznych
  4. ZS Elektrycznych
  1. ZSTiO
  2. I Społ. LO
  3. ZS Mechanicznych
  4. III LO
 
 
 
Terminarz i wyniki gr. A
 
28.02.2018 (środa)
 
I LO - ZS Elektrycznych    81 : 11   (26:5, 21:2, 15:2, 19:2)
I LO: K.Potraca 9, K.Kędziorska 10, N.Bury 18, K.Zawadko 1, D.Godlewska 11, K.Kupczyk 12, O.Trzeciak 6, P.Duchnowska 14
ZSEl.: K.Uller 2, A.Protosawicka, G.Matecka 9, M.Łusiarczyk, N.Mika, A.Stefanowska
 
ZS Ekonomicznych - IV LO   25 : 63   (9:15, 8:14, 2:14, 6:20)
ZSEk.: N.Witczak 2, W.Fedorowicz, K.Woronowicz 2, K.Mandziuk, M.Jarząbek 2, S.Ułańska 10, K.Pieńkos 9
IVLO: P.liberska 20, A.Rogoś 22, A.Bieńko, W.Zamara 4, W.Łuc 6, W.Malinowska 11
 
06.03.2018 (wtorek)
 
ZS Ekonom. - ZS Elektr.   54 : 11   (16:1, 14:2, 8:4, 16:4)
ZSEk.: K.Mandziuk 4, S.Ułańska 12, K.pieńkos 32, A.Giera 2, D.Kotlińska 4
ZSEl.: G.Matecka 7, M.Łusiarczyk 2, N.Mika 2
 
I LO - IV LO    84 : 28   (22:7, 21:7, 31:4, 10:10)
I LO: K.Potraca 17, K.Kędziorska 8, N.Bury 16, D.Godlewska 13, K.Kupczyk 12, D.Łupińska 16, M.Michalik 2
IVLO: A.Bieńko 1, M.Kupczyk 2, P.Liberska 13, W.Malinowska 2, W.Zamara 4, W.Łuc 6
 
07.03.2018 (środa)
 
IV LO - ZS Elektrycznych    101 : 2   (26:2, 28:0, 20:0, 27:0)
IVLO: M.Kupczyk 6, P.Liberska 30, W.Malinowska 23, W.Zamara 6, W.Łuc 12, A.Rogoś 24
ZSEl.: K.Uller 2

ZS Ekonomicznych - I LO    67 : 19   (4:14, 2:30, 2:10, 11:13)
ZSEk.: K.Mandziuk 5, M.Jarząbek 4, S.Ułańska 2, K.Pieńkos 4, D.Kotlińska 4
I LO: K.Potraca 3, K.Kędziorska 8, D.Godlewska 17, K.Kupczyk 6, D.Łupińska 6, M.Michalik 6, W.Duchnowska 21
 
 
Tabela gr. A
  1.   I LO    -   6
  2.   IV LO    -   5
  3.   ZS Ekonomicznych  -  4
  4.   ZS Elektrycznych   -  3
 
Finały:
 
14.03.2018 (środa) - półfinały
 
I SLO - IV LO   87 : 57  (30:10, 13:15, 10:14, 34:18)
ISLO: A.Dul 19, K.Matkowska 18, B.Jezierska 29, N.połujan 15, M.Sobek 2, P.musielak 4
IVLO: M.Kupczyk 6, P.liberska 16, W.Malinowska 6, W.Łuc 9, A.Rogoś 20
 
I LO - ZSTiO   102 : 27   (28:6, 29:8, 29:11, 16:2)
I LO: M.Michalak 5, K.Kędziorska 20, N.Bury 14, W.Duchnowska 13, D.Godlewska 14, K.Kupczyk 6, P.Duchnowska 19, O.Trzeciak 2, D.Łupińska 6, W.Keller 3
ZSTiO: N.Rogozińska 12, W. Radkiewicz 2, W.Ratajczak 6, W.Soszka 1, M.Bednarska 6
 
16.03.2018 (piątek)
 
o III miejsce
ZSTiO - IV LO   18 : 52   (4:9, 8:13, 1:17, 5:13)
ZSTiO: N.Rogozińska 5, W.RAdkiewicz 2, W.Soszka 4, M.Bednarska 5, M.Blask 2
IVLO: A.Bieńko 3, M.Kupczyk 4, P.liberska 6, W.Malinowska 7, W.łuc 10, A.Rogoś 22
 
o I miejsce
I LO - I SLO   61 : 55   (15:9, 15:15, 14:14, 17:17)
I LO: K.Kędziorska 2, N.Bury 9, W.Duchnowska 10, K.Kupczyk 2, P.Duchnowska 15, K.Potraca 3, O.Trzeciak 8, W.Keller 12
ISLO: A.Dul 8, K.Matkowska 22, B.Jezierska 21, P.Musielak 4