GSM w piłce ręcznej dziewcząt

 

I miejsce

 
I LO: Natalia Bury, Paula Duchnowska, Wiktoria Duchnowska, Ola Łowicka, Wiktoria Keller, Monika Malinowska, Julia Napieracz, Olga Trzeciak, Weronika Własak, Patrycja Wołk, Maria Michalik, Daria Łupińska
 
opiekun: Monika Duchnowska
 
 
 
 

Wyniki GSM:
  1.   I LO
  2.   II LO
  3.   ZSTiO
  4.   IV LO
  5.   ZS Ekonomicznych
 
 
Najskuteczniejsze zawodniczki turnieju:
  1.   Paula Duchnowska     -   19
  2.   Olga Trzeciak     -   14
  3.   Wiktoria Duchnowska i Wiktoria Keller   -   po 13
 
 
 
 
Terminarz i wyniki:
 
11.01.2018r. (czw.)
 
I LO - IV LO   32 : 5   (16:4)
ILO: N.Bury 2, P.Duchnowska 8, W.Duchnowska 4, A.Łowicka 4, W.Keller 4, J.Napieracz 1, O.Trzeciak 4, P.Wołk 5.
IVLO: P.Balukiewicz 3, B.Konarska 2.
 
ZS Ekonomicznych - II LO   5 : 16   (2:8)
ZSEk: S.Ułańska 1, K.Pieńkos 1, M.JaJarząbek 3.
IILO: P.Plucińska 2, E.Mączyńska 2, M.Pyżyńska 4, A.Bukowska 3, A.Kowalewska 2, Z.Pińczak 3.

   
17.01.2018r. (śr.)

IV LO  – II LO        13 : 8   (7:4)
IVLO: P.Balukiewicz 2, W.Łuc 2, N.Poznańska 2, K.Żurawska 2.
IILO: P.Plucińska 1, E.Mączyńska 2, M.Pyżyńska 1, A.Bukowska 3, A.Kowalewska 3, H.Harkawik 1, Z.Pińczak 2.
 
ZSTiO – I LO     10 : 12   (6:3)
ZSTiO: W.Radkiewicz 4, K.Zielonka 4, L.Strzelecka 1, M.Jakubowska 1.
ILO: N.Bury 2, P.Duchnowska 5, W.Duchnowska 1, A.Łowicka 1, W.Keller 1, O.Trzeciak 2.
 

25.01.2018r. (czw.)

II LO  – ZSTiO     9 : 3   (4:1)
IILO: E.Mączyńska 1, M.Pyżyńska 2, A.Bukowska 3, A.Kowalewska 3
ZSTiO: E.Kisiel 2, L.Strzelecka 1

IV LO – ZS Ekonomicznych    11 : 9   (6:5)
IVLO: B.Konarska 2, W.Łuc 1, N.Poznańska 1, A.Wencel 1, K.Żurawska 6
ZSEk.: S.Ułańska 3, K.Pieńkos 1, A.Kozłowska 1, W.Fedorowicz 2, M.Jarząbek 2

 
31.01.2018r. (śr.)

ZSTiO : ZS Ekon     14 : 2   (6:1)
ZSTiO: W.Radkiewicz 3, P.Kłosińska 1, K.Zielonka 1, E.Kisiel 3,  L.Strzelecka 5, A.Matkowska 1
ZSEk.: S.Ułańska 2

I LO : II LO     17 : 11   (8:6)
ILO: N.Bury 1, P.Duchnowska 3, W.Duchnowska 2, W.Keller 5, O.Trzeciak 6
IILO: P.Plucińska 2, M.Pyżyńska 3, A.Bukowska 3, A.Kowalewska 3


08.02.2018r. (czw)   

ZS Ekon : I LO    4 : 20   (2:8)
ZS Ek.: S.Ułańska 3, M.Jarząbek 1
ILO: N.Bury 1, P.Duchnowska 3, W.Duchnowska 6, O.Łowicka 1, W.Keller 3, J.Napieracz 1, O.Trzeciak 2, P.Wołk 1, D.Łapińska 2

IV LO : ZSTiO    2 : 19   (0:10)
IVLO: O.Mękarska 1, N.Poznańska 1
ZSTiO: W.Górka 1, W.Radkiewicz 3, K.Zielonka 5, L.Strzelecka 4, A.Matkowska 1, H.Jasińska 5

 
 
Wszystkie mecze w hali I LO