Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Gorzowie Wielkopolskim  
jesteś tu: strona główna    gsm w unihokeju chłopców
szukaj:
Powiadom znajomego
Jeżeli znasz kogoś, kogo może zainteresować ta strona, powiadom go o niej.

Twoje imię/nazwisko/pseudonim



Adres e-mail znajomego



 
 

GSM w unihokeju chłopców

 

I miejsce

 
I LO: Wojciech Bojko, Maciej Hajdamowicz, Wojciech Kaczmarek, Jan Kleinhardt, Erwin Marysiok, Piotr Medwediuk, Filip Panek, Wojciech Stawiarski, Marcin Stolarek, Piotr Wiliński
 
Opiekun: Paweł Wiśniewski
 
 
 
Wyniki GSM:
  1. I LO
  2. ZSTiO
  3. IV LO
  4. ZSBiS
  5. II LO
  6. ZS Ekonomicznych
  7. ZS Elektrycznych
  8. ZS Mechanicznych
  9. ZS Gastronomicznych
  10. III LO
Najlepsi strzelcy:
  1. Wojciech Kaczmarek (I LO) - 16
  2. Adrian Szymanek (ZSBiS) - 15
  3. Wojciech Bojko (I LO) - 13
 
 
 
Wyniki spotkań:
 
Grupa A
  •  ZS Ekonom. - I LO   1 : 14   (1:7)
     Bramki: W.Stawiarski 2, P.Medwediuk 1, W.Kaczmarek 5, W.Bojko 4, J.Kleinhardt 2  *  K.Bielka 1
  •  IV LO - ZS Mech.   5 : 1   (5:1)
     Bramki: M.Gwoździewski 5  *  F.Myndziel 1
  •  III LO - ZS Ekon.   1 : 2   (1:1)
     Bramki: J.Hernicz 1  *  J.Butrym 1, K.Bielka 1
  •  I LO - IV LO   16 : 1   (5:1)
     Bramki: W.Stawiarski 1, M.Stolarek 4, F.Panek 1, P.Medwediuk 3, W.Kaczmarek 3, W.Bojko 1, J.Kleinhardt 3  *  M.Gwoździewski 1
  •  III LO - ZS Mech.   1 : 4   (0:0)
     Bramki: J.Hernicz 1  *  J.Skrzypek 3, D.Dworak 1
  •  IV LO - III LO   2 : 0   (1:0)
     Bramki: M.Gwoździewski 1, D.Leciejewski 1
  •  I LO - ZS Mech.   5 : 0   (3:0)
     Bramki: P.Medwediuk 2, W.Kaczmarek 1, W.Bojko 1, E.Marysiok 1
  •  ZS Ekon. - IV LO   2 : 4   (1:2)
     Bramki: J.Butrym 2  *  M.Gwoździewski 2, D.Leciejewski 1, OG 1
  •  I LO - III LO   15 : 1   (12:0)
     Bramki: W.Stawiarski 2, M.Stolarek 2, F.Panek 2, P.Medwediuk 2, W.Kaczmarek 3, W.Bojko 3, J.Kleinhardt 1  *  W.Kłos 1
  •  ZS Mech. - ZS Ekonom.   1 : 5
     Bramki: D.Dworak 1  *  J.Butrym 4, K.Bielka 1
Tabela końcowa gr. A
  1.   I LO   -   8 pkt
  2.   IV LO   -   6
  3.   ZS Ekonomicznych  -  4
  4.   ZS Mechanicznych  -  2
  5.   III LO   -   0
 
 
Grupa B
  •  ZSBiS - ZS Elektr.   1 : 1   (1:0)
  •  ZSTiO - ZS Gastr.   3 : 1   (2:0)
  •  II LO - ZSBiS   0 : 4   (0:2)
  •  ZS Elektr. - ZSTiO   1 : 2   (0:1)
  •  II LO - ZS Gastr.   7 : 1   (5:1)
  •  ZSTiO - II LO    2 : 1   (1:0)
  •  ZS Gastr. - ZS Elektr.   1 : 5   (1:3)
  •  ZSBiS - ZSTiO   2 : 2   (1:0)
  •  ZS Elektr. - II LO   1 : 5   (1:2)
  •  ZS Gastr. - ZSBiS  0 : 7   (0:5)
 
Tabela końcowa gr. B
  1.   ZSTiO   -   7 pkt
  2.   ZSBiS   -   6
  3.   II LO  -  4
  4.   ZS Elektrycznych  -  3
  5.   ZS Gastronomicznych   -   0
 
Mecze finałowe
 
mecz o 9. miejsce
  • III LO - ZS Gastr.   0 : 5   (0:V)
mecz o 7 miejsce
  • ZS Mech. - ZS Elektr.   0 : 3   (0:1)
    Bramki: P.Domagała 1, Adam Łatuszyński 1, K.Matuszewski 1
mecz o 5 miejsce
  • ZS Ekon. - II LO   1 : 4   (0:1)
    Bramki: K.Bielka 1  *  Ł.Kaproń 4
półfinały
  • I LO - ZSBiS   7 : 2   (2:1)
    Bramki: W.Stawiarski 1, M.Stolarek 1, W.Kaczmarek 1, W.Bojko 3, J.Kleinhardt 1  *  A.Szymanek 2
  • IV LO - ZSTiO   1 : 4   (0:1)
    Bramki: M.Gwoździewski 1  *  N.Należyty 1, P.Kulesza 2, E.Franek 1
mecz o 3. miejsce
  • ZSBiS - IV LO   1 : 2
    Bramki: D.Sabaj 1  *  M.Gwoździewski 1, D.Leciejewski 1
mecz o 1. miejsce
  • I LO - ZSTiO   10 : 3   (5:0)
    Bramki: W.Stawiarski 1, M.Stolarek 1, P.Medwediuk 3, W.Kaczmarek 3, W.Bojko 1, J.Kleinhardt 1  *  P.Kulesza 2, P.Majewski 1