jesteś tu: strona główna    konkurs dla gimnazjalistów „z historią na ty”

Konkurs dla gimnazjalistów „Z historią na Ty”

Mamy przyjemność zaprosić uczniów klas trzecich gimnazjów do udziału w konkursie „Z historią na Ty”, organizowanym przez nauczycieli historii i wiedzy o społeczeństwie I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Gorzowie Wlkp., który odbędzie się 18 marca 2016 r. o godz. 10.00.

Zadaniem uczniów, biorących udział w konkursie, jest wykazanie się wiedzą historyczną dotyczącą Polski i świata od starożytności do 1918 roku oraz wiedzy regionalnej Gorzowa Wlkp.

Regulamin konkursu znajduje się na naszej stronie internetowej: www.zso1.edu.gorzow.pl – link - www.zso1.edu.gorzow.pl/?lng=1&view=k&k=159

Każda szkoła może zgłosić po trzech uczestników do 15.03.2016 r. na adres: 1lopuszkin@wp.pl.

Honorowy patronat nad konkursem sprawują Instytut Pamięci Narodowej w Szczecinie oraz Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Gorzowie Wielkopolskim.

Zwycięzcy konkursu – indywidualni i zespołowi – zostaną nagrodzeni.

Załączniki: