Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Gorzowie Wielkopolskim  
jesteś tu: strona główna    akcja (foto)edukacja
szukaj:
Powiadom znajomego
Jeżeli znasz kogoś, kogo może zainteresować ta strona, powiadom go o niej.

Twoje imię/nazwisko/pseudonimAdres e-mail znajomego 
 

Akcja (foto)edukacja

Szanowni Państwo,

 

serdecznie zapraszamy Państwa placówki oraz podopiecznych do udziału w IV edycji programu Akcja (foto)edukacja, programu przygotowanego z myślą o wyrównaniu szans dostępu do wiedzy fotograficznej dla młodzieży ze wszystkich zakątków Polski. Również w tej edycji pragniemy by udostępnione bezpłatnie w ramach akcji materiały edukacyjne, inspirowały, uczyły i motywowały do rozwoju kreatywności i umiejętności w obszarze fotografii. 

 

Łącznie przygotowanych jest 8 tematów, które pozwolą młodzieży poszerzyć swoją wiedzę o takie obszary jak zdjęcia portretowe, fotografia architektury i wiele innych. Każda z lekcji uzupełniona jest
o pożyteczne porady, które pomogą zainspirować do twórczej pracy i zakończona jest pracą domową, która pozwala wykorzystać wiedzę teoretyczną w praktyce.

 

Konkurs trwa od października 2015 r. do końca maja 2016 r. Do wygrania jest sprzęt fotograficzny marki Nikon, warsztaty fotograficzne, a na głównych zwycięzców edycji czeka stypendium naukowe
w wysokości 11 111 zł oraz wyposażenie pracowni fotograficznej dla szkoły lub domu kultury.

Zapraszamy serdecznie do bliższego zapoznania się z ideą konkursu, jego przebiegiem i regulaminem dostępnymi na www.szerokikadr.pl.

 

Załączniki: