Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Gorzowie Wielkopolskim  
jesteś tu: strona główna    konkurs pocztówkowy time to move
szukaj:
Powiadom znajomego
Jeżeli znasz kogoś, kogo może zainteresować ta strona, powiadom go o niej.

Twoje imię/nazwisko/pseudonimAdres e-mail znajomego 
 

Konkurs pocztówkowy Time to Move

 
Masz od 13 do 30 lat? Stwórz pocztówkę, która w ciekawy sposób przedstawi twoje miasto lub kraj i weź udział w konkursie Eurodesku. Do wygrania 22-dniowy bilet kolejowy InterRail!

Pocztówkę można wykonać dowolną techniką. Może to być zwykłe zdjęcie z podpisem (np. "pozdrowienia z Warszawy"), ale także rysunek, kolaż, projekt graficzny itp. Zasada jest jedna - im bardziej kreatywnie, tym lepiej!

Prace należy przesyłać za pomocą strony Time to Move lub wrzucać na profil Eurodesku na Facebooku do 4 października 2015 r.

Internauci będą mogli „lajkować” najciekawsze prace na stronie konkursu. Następnie Eurodesk wybierze dwie najlepsze spośród 20 pocztówek, które uzyskały największą liczbę „lajków”. Zwycięzcy otrzymają 22-dniowe bilety kolejowe InterRail, dzięki którym będą mieli szansę wybrać się w podróż po Europie.

Konkurs jest organizowany przez Eurodesk w ramach europejskiej kampanii „Time to Move”, która odbędzie się między 21 września a 4 października 2015 r. (w Polsce między 28 września a 4 października). Celem przedsięwzięcia jest rozpowszechnianie wśród młodych ludzi wiedzy o zagranicznych ofertach edukacyjnych oraz o przydatnych źródłach informacji na ten temat. Sponsorem konkursu jest InterRail. 

Więcej informacji na stronie timetomove.info