Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Gorzowie Wielkopolskim  
jesteś tu: strona główna
szukaj:
Powiadom znajomego
Jeżeli znasz kogoś, kogo może zainteresować ta strona, powiadom go o niej.

Twoje imię/nazwisko/pseudonim



Adres e-mail znajomego



 
 

Wakacje z siatkówką plażową na Puszkina

Wakacje z siatkówką plażową na Puszkina
Młodzieżowy Klub Sportowy PUSZKIN zaprasza na
11. cykl wakacyjnych turniejów siatkówki plażowej
o "Wiśniowy Puchar Lata" WAKACJE 2020.

Zawody odbywać się będą w środy od godz. 11.00 na boiskach I LO przy ul. Puszkina 31 w następujących terminach: 1,8,15,22 lipca oraz 12,19,26 sierpnia.
Udział w zawodach jest bezpłatny. Zgłoszenia przed każdym turniejem. Wszystkich zainteresowanych aktywnym wypoczynkiem na świeżym powietrzu serdecznie zapraszamy.

Bieg Żakowski

Bieg Żakowski
 
Niestety z powodu sytuacji epidemicznej jesteśmy zmuszeni do odwołania planowanego na 6 czerwca 2020 r. XXVII Biegu Żakowskiego im. Jerzego Cwojdzińskiego.

Mamy nadzieję, że tegoroczną edycję imprezy uda nam się przeprowadzić we wrześniu tego roku (planujemy 26 IX).

Zapraszamy!

 

Międzyszkolna Liga Strzelecka LOK

Międzyszkolna Liga Strzelecka LOK
 

III miejsce

 
Kacper Augustyniak, Dawid Pawłowski, Julita Nowaczyk, Michał Matyja, Julia Rewińska, Mateusz Czerwiński

GSM w siatkówce chłopców

GSM w siatkówce chłopców
 
 
 
Jakub Bednarz, Mateusz Bronisz, Marceli Gabrusewicz, Michał Grzyb, Szymon Grzybiak, Kacper Hartman, Jakub Jankowski, Jakub Kartawik, Jakub Krasowski, Łukasz Leśniowski, Igor Śniady
 

GSM w koszykówce dziewcząt

GSM w koszykówce dziewcząt
 
 
 
Marta Michalik, Oliwia Dolacińska, Alicja Kruszewska, Hanna Gonera, Karolina Kupczyk, Martyna Rachuba, Julia Osowska, Barbara Dreger, Martyna Domowicz, Jagoda Marchel, Oliwia Burska, Jagoda Fulko
 

GSM w piłce ręcznej dziewcząt

GSM w piłce ręcznej dziewcząt
 

II miejsce

 
Maria Michalik, Hanna Barylak, Julia Makowiecka, Oliwia Dolacińska, Alicja Kruszewska, Karolina Kupczyk, Kalina Jenek, Martyna Rachuba, Daria Łupińska, Maja Pyrlińska, Lena Maciejewska, Aleksandra Metelka

GSM w koszykówce chłopców

GSM w koszykówce chłopców
 
 

IV miejsce

 
Mateusz Bronisz, Filip Dąbrowski, Maciej Goździcki, Jakub Iwaszko, Kacper Jurgiewicz, Kajetan Makowski, Michał Olejnik, Jakub Szymanowski, Łukasz Sobacki, Maciej Prętki, Tymoteusz Tubis

LOM w unihokeju chłopców

LOM w unihokeju chłopców
 

I miejsce

 
Marek Lamch, Piotr Kalembkiewicz, Mateusz Bronisz, Paweł Kleinhardt, Robert Michalak, Wojciech Bojko, Tomasz Kulbicki, Mateusz Szczepkowski, Jakub Darłak, Jakub Gawroński, Michał Chochowski, Wiktor Walczak.
 

LOM w unihokeju dziewcząt

LOM w unihokeju dziewcząt
 

II miejsce

 
Oliwia Dolacińska, Kalina Jenek, Alicja Kruszewska, Karolina Kupczyk, Daria Makara, Aleksandra Metelka, Maria Michalik, Julia Osowska, Alicja Plust, Maja Prylińska, Martyna Rachuba, Iga Wrzask

LOM w szachach

LOM w szachach
 
 

I miejsce

 
Anna Kaniowska, Kamil Dzida, Maksymilian Majdański, Maciej Goździki

GSM w piłce ręcznej chłopców

GSM w piłce ręcznej chłopców
 
 

IV miejsce

 
Jakub Szymanowski, Michał Grzyb, Jakub Kościelski, Jakub Kramarczyk, Michał Maciejewicz, Kajetan Makowski, Jan Pawliszak, Tymoteusz Tubis, Wiktor Walczak, Bartłomiej Zając
 

GSM w siatkówce dziewcząt

GSM w siatkówce dziewcząt
 

II miejsce

 
Gabriela Morel, Anna Kaniowska, Barbara Bojanowska, Wiktoria Petryszyn, Weronika Petryszyn, Daria Makara, Martyna Rzadkiewicz, Martyna Tatur, Gabriela Bandura, Julia Stołowska, Oliwia Kraus

GSM w unihokeju chłopców

GSM w unihokeju chłopców
 

I miejsce

 
Marek Lamch, Piotr Kalembkiewicz, Mateusz Bronisz, Paweł Kleinhardt, Robert Michalak, Wojciech Bojko, Tomasz Kulbicki, Mateusz Szczepkowski, Jakub Darłak, Jakub Gawroński, Michał Chochowski
 

GSM w unihokeju dziewcząt

GSM w unihokeju dziewcząt
 

II miejsce

 
Oliwia Dolacińska, Kalina Jenek, Alicja Kruszewska, Karolina Kupczyk, Daria Makara, Aleksandra Metelka, Maria Michalik, Julia Osowska, Alicja Plust, Maja Prylińska, Martyna Rachuba, Iga Wrzask
 

LOM w koszykówce 3x3 dziewcząt

LOM w koszykówce 3x3 dziewcząt
 
Finał wojewódzki w koszykówce 3x3
 

II miejsce

 
Oliwia Dolacińska, Martyna Domowicz, Hanna Gonera, Alicja Kruszewska

GSM w koszykówce 3x3 chłopców

GSM w koszykówce 3x3 chłopców
 

II miejsce

 
Mateusz Bronisz, Filip Dąbrowski, Kornel Krzymowski, Michał Olejniczak

GSM w koszykówce 3x3 dziewcząt

GSM w koszykówce 3x3 dziewcząt
 

II miejsce

 
Oliwia Dolacińska, Martyna Domowicz, Hanna Gonera, Alicja Kruszewska

I Liceum Ogólnokształcące laureatem Lubuskiej Olimpiady Młodzieży

I Liceum Ogólnokształcące laureatem Lubuskiej Olimpiady Młodzieży
 
I Liceum Ogólnokształcące laureatem w kategorii licealiady
współzawodnictwa sportowego szkół województwa lubuskiego za rok szkolny 2018/2019

Wszystkim reprezentantom szkoły na arenach sportowych Lubuskiej Olimpiady Młodzieży oraz ich nauczycielom gratulujemy!

GSM w tenisie stołowym chłopców

GSM w tenisie stołowym chłopców
 

V miejsce

 
Damian Łukasiewicz, Michał Koziorowicz

GSM w tenisie stołowym dziewcząt

GSM w tenisie stołowym dziewcząt
 

VI miejsce

 
Amelia Korbanek, Alicja Plust

LOM w sztafetowych biegach przełajowych chłopców

LOM w sztafetowych biegach przełajowych chłopców
 
Finał wojewódzki w sztafetowych biegach przełajowych
 

III miejsce

 
Stanisław Chraplak, Kamil Dzida, Wojciech Janiec, Paweł Kleinhardt, Krzysztof Madzia, Jakub Szymanowski, Franciszek Łukowski, Adrian Walczak.

LOM w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt

LOM w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt
Finał Wojewódzki w sztafetowych biegach przełajowych
 

III miejsce

 
Alicja Kaczmarek, Daria Makara, Marta Makoś, Kornelia Sura, Maja Thiele, Olga Zajączkowska, Gabriela Zambrano Ojeda, Susanna Zambrano Ojeda.
 

Mistrzostwa szkoły w tenisie stołowym

Mistrzostwa szkoły w tenisie stołowym
 
Mistrzowie I LO w tenisie stołowym:

•   Damian Łukasiewicz

•   Julia Rewińska

GSM w szachach

GSM w szachach
 

I miejsce

 
Michał Koziorowicz, Kamil Dzida, Maksymilian Majdański, Anna Kaniowska

GSM w piłce nożnej chłopców

GSM w piłce nożnej chłopców
 

II miejsce

 
Tomasz Burdziński, Szymon Burdzy, Mateusz Czerwiński, Jakub Jankowski, Kajetan Makowski, Wojciech Mazurek, Filip Pokorski, Maciej Prętki, Wiktor Sawoch, Kacper Trzosek, Wiktor Walczak, Kacper Wiarus

Memoriał im. Wł. Ćwiertniaka w koszykówce

Memoriał im. Wł. Ćwiertniaka w koszykówce
 

III miejsce

 
Maciej Goździcki, Łukasz Sobacki, Jakub Iwaszko, Jakub Kuś, Maciej Prędki, Kajetan Makowski, Tymoteusz Tubis, Michał Olejnik, Jakub Szymanowski, Filip Dąbrowski

GSM w indywidualnych biegach przełajowych chłopców

GSM w indywidualnych biegach przełajowych chłopców
 

IV miejsce

 
Wojciech Janiec, Jakub Pestka, Paweł Kleinhardt, Mateusz Bronisz, Kamil Dzida
 

GSM w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt

GSM w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt
 

I miejsce

 
Alicja Kaczmarek, Kornelia Lesiewicz, Kornelia Sura, Susanna Zambrano Ojeda, Magdalena Żelazna

GSM w piłce nożnej dziewcząt

GSM w piłce nożnej dziewcząt
 

IV miejsce

 
Aleksandra Metelka, Oliwia Błaź, Maja Prylińska, Alicja Kruszewska, Daria Łupińska, Karolina Kupczyk, Maria Michalik, Oliwia Dolacińska i Daria Makara

Liga juniorów starszych w unihokeju

Liga juniorów starszych w unihokeju
 

II miejsce

 
Wojciech Bojko, Łukasz Bronisz, Mateusz Bronisz, Michał Chochowski, Jakub Darłak, Jakub Gawroński, Piotr Kalembkiewicz, Paweł Kleinhardt, Tomasz Kulbicki, Marek Lamch, Robert Michalak, Kamil Prałat, Mateusz Szczepkowski

Energa Ekstraliga Mężczyzn w unihokeju

Energa Ekstraliga Mężczyzn w unihokeju

VII miejsce

 
Maciej Jastrzębski, Krzysztof Krawczyk, Dawid Połomka, Jan Kleinhardt, Filip Panek, Wojciech Bojko, Damian Domański, Miron Łata, Michał Chochowski, Karol Wójcik, Mateusz Popiołkowski, Kamil Prałat, Maksym Helman, Daniel Chochowski, Filip Łukaszewski, Wojciech Kaczmarek, Paweł Kleinhardt, Mateusz Szczepkowski, Jakub Darłak, Marcin Stolarek, Mateusz Bronisz, Piotr Kalembkiewicz, Jakub Gawroński, Marek Lamch
 
Losowe zdjęcia z galeriiwięcej ...