Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Gorzowie Wielkopolskim  
jesteś tu: strona główna    mistrzostwa polski szkół w unihokeju
szukaj:
Powiadom znajomego
Jeżeli znasz kogoś, kogo może zainteresować ta strona, powiadom go o niej.

Twoje imię/nazwisko/pseudonim



Adres e-mail znajomego



 
 

Mistrzostwa Polski szkół w unihokeju

 

III miejsce

 
I LO: Wojciech Bojko, Maciej Hajdamowicz, Wojciech Kaczmarek, Jan Kleinhardt, Erwin Marysiok, Piotr Medwediuk, Filip Panek, Jędrzej Sikora, Wojciech Stawiarski, Marcin Stolarek, Piotr Wiliński
 
Opiekun: Paweł Wiśniewski

 

 
 
Wyniki końcowe licealiady:
  1.  II LO w Sanoku
  2.  ZSTiP w Nowym Targu
  3.  I LO w Gorzowie Wlkp.
  4.  ZST w Szczecinku
  5.  ZSP w Łochowie
  6.  ZS nr 2 w Dębicy
  7.  ZS nr 1 w Swarzędzu
  8.  X LO w Gdyni
  9.  ZS w Mosinie
  10.  ZSL w Morągu
  11.  ZSZ w Łambinowicach
  12.  ZSM w Elblągu
 
Nagrodę indywidualną otrzymał Wojtek Bojko - najlepszy strzelec turnieju.
 
 
Wyniki meczów I LO:
  •  I LO Gorzów Wlkp. - ZS nr 2 Dębica   3 : 0
  •  ZSL Morąg - I LO Gorzów WLkp.   0 : 5
  •  ZS nr 1 Swarzędz - I LO Gorzów Wlkp.   0 : 2
  •  ZSTiP Nowy Targ - I LO Gorzów Wlkp.    3 : 1
  •  I LO Gorzów Wlkp. - II LO Sanok   1 : 5
  •  ZST Szczecinek - I LO Gorzów Wlkp.   3 : 4
 
 
 
 
Terminarz i wyniki
09:00  ZSTiP NOWY TARG - ZSZ ŁAMBINOWICE  6:0
09:25  I LO Gorzów Wielkopolski - ZS Nr 2 DĘBICA  3:0
09:50  II LO SANOK - ZSM ELBLĄG  9:0
10:15  ZSP ŁOCHÓW - ZST SZCZECINEK  2:6
11:55  ZSL MORĄG - I LO Gorzów Wielkopolski  0:5
12:20  X LO GDYNIA - II LO SANOK  2:2
12:45  ZS MOSINA - ZSP ŁOCHÓW  0:8
14:00  ZSZ ŁAMBINOWICE - ZS NR 1 SWARZĘDZ  1:2
14:25  ZS Nr 2 DĘBICA - ZSL MORĄG  3:2
14:50  ZSM ELBLĄG - X LO GDYNIA  1:9
15:15  ZST SZCZECINEK - ZS MOSINA  4:1
16:30  Nowy Targ - Dębica  1:0
16:55  Swarzędz - Gorzów Wielkopolski  0:2
17:20  Łambinowice - Morąg  0:1 k
18:40  Sanok - Łochów  2:2
19:05  Gdynia - Szczecinek  2:3
19:30  Elbląg - Mosina  0:3
08:00  Dębica - Swarzędz  4:0
08:25  Nowy Targ - Gorzów Wielkopolski  3:1
08:50  Gdynia - Łochów  0:3 wo
09:15  Sanok - Szczecinek  3:0
Półfinały
10:30  Nowy Targ - Szczecinek  4:0
11:00  Gorzów Wielkopolski - Sanok  1:5
Mecz o XI miejsce
11:30  Elbląg - Łambinowice  0:3
Mecz o IX miejsce
11:55  Morąg - Mosina  1:2 k.
Mecz o VII miejsce
12:20  Swarzędz - Gdynia  3:0
Mecz o V miejsce
12:50  Dębica - Łochów  2:3
Mecz o III miejsce
13:20  Gorzów Wielkopolski - Szczecinek  4:3
mecz o I miejsce
14:00  Sanok - Nowy Targ  4:1
 
 
 
Informacje:
www.gorzow.pl  30.05.2018 r. - Unihokeiści I LO z medalami Mistrzostw Polski
film z XXV Festiwalu Unihokeja: