Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Gorzowie Wielkopolskim  
jesteś tu: strona główna    gsm w piłce ręcznej chłopców
szukaj:
Powiadom znajomego
Jeżeli znasz kogoś, kogo może zainteresować ta strona, powiadom go o niej.

Twoje imię/nazwisko/pseudonim



Adres e-mail znajomego



 
 

GSM w piłce ręcznej chłopców

 

V miejsce

 
I LO: Wojtek Bojko, Dominik Czerwiński, Filip Derenowski, Jakub Jankowski, Bartosz Jasiński, Karol Kaczuk-Kuziak, Dawid Niczypor, Mikołaj Ostraszewski, Wojciech Stawiarski, Kacper Siewruk, Kacper Wiarus, Piotr Wiliński, Bartosz Żołądziejewski.
 
Opiekun: Paweł Wiśniewski
 
 
 
 
Wyniki GSM
  1.   ZS Elektrycznych
  2.   ZS Gastronomicznych
  3.   ZSTiO
  4.   IV LO
  5.   I LO
  6.   II LO
  7.   ZSBiS
  8.   ZS Mechanicznych
 
 
Wyniki I LO:
•    I LO - ZS Gastronomicznych   17 : 24
•    I LO - ZSBiS   21 : 15
•    I LO - IV LO   21 : 20
 
Mecz o V miejsce
•   I LO - II LO   18 : 17
 

Tabela gr. B:
1.   ZS Gastronomicznych   -   7  pkt
2.   IV LO   -   7
3.   I LO    -   7
4.   ZSBiS   -   3

  
 
 
 
Udział biorą:
 
Grupa A Grupa B
  1. ZSTiO
  2. II LO
  3. ZS Mechanicznych
  4. ZS Elektrycznych
  1. ZS Gastronomicznych
  2. I LO
  3. ZSBiS
  4. IV LO
 
 
Terminy:

05.03.2018r. (poniedziałek)

godz. 12:00 mecz grupy A   2-4    II LO : ZS Elekt
godz. 13:00 mecz grupy A   1-3    ZSTiO : ZS Mech
godz. 14:00 mecz grupy B   1-4    ZS Gast : IV LO

 
07.03.2018r. (środa)

godz. 12:00 mecz grupy B   2-1    I LO : ZS Gast
godz. 13:00 mecz grupy B   4-3    IV LO : ZSBiS
godz. 14:00 mecz grupy A   4-3    ZS Elekt : ZS Mech


12.03.2018r. (poniedziałek)

godz. 12:00 mecz grupy A   2-4    II LO  : ZS Elekt
godz. 13:00 mecz grupy A   3-1    ZS Mech: ZSTiO
godz. 14:00 mecz grupy B   2-3    I LO : ZSBiS

 
14.03.2018r. (środa)

godz. 12:00 mecz grupy B   2-4    I LO : IV LO
godz. 13:00 mecz grupy B   1-3    ZS Gast : ZSBiS
godz. 14:00 mecz grupy A   2-1    II LO : ZSTiO


19.03.2018r. (środa)

Godz. 12:00 mecz o miejsca 7-8
Godz. 13:00 I półfinał I m. z gr. A : II m. z gr. B
Godz. 14:00 II półfinał I m. z gr. B : II m. z gr. A

                        
26.03.2018r. (poniedziałek)
 
godz. 12:00    mecz o miejsca V-VI
godz. 13:00    mecz o miejsca III – IV
godz. 14:00    mecz o miejsca I-II


 
Regulamin gry:

- mecz nie może być rozgrywany bez opiekuna zespołu,
- zespół liczy 14 zawodników,
- czas gry: 2x20 min.,
- nie wolno dokonywać zmian zawodników w obronie,
- drużyna ma prawo wziąć 1-minutowy czas w każdej połowie meczu,
- zakaz używania kleju! (w przypadku naruszenia przepisu zawodnik dostaje karę 2 minut).

Przypominamy o konieczności rejestracji drużyny w systemie SRS!!


Punktacja:

Za wygrane spotkanie drużyna otrzymuje 3 punkty, za remis 2 punkty, za przegrane 1 punkt, za walkower 0 punktów.
O kolejności zespołów decydują kolejno:
1.    Większa liczba zdobytych punktów
2.    Jeżeli dwie lub więcej drużyn uzyska tę samą liczbę punktów:
a)    Większa liczba punktów zdobytych w zawodach pomiędzy zainteresowanymi zespołami (bezpośredni mecz/e),
b)    Korzystniejsza różnica bramek z zawodów pomiędzy zainteresowanymi zespołami,
c)    Większa liczba zdobytych bramek z zawodów pomiędzy zainteresowanymi zespołami,
d)    Korzystniejsza różnica bramek w całym turnieju,
e)    Większa liczba zdobytych bramek w całym turnieju.

Pozostałe przepisy zgodnie z przepisami ZPRwP.