Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Gorzowie Wielkopolskim  
jesteś tu: strona główna    xx mistrzostwa gorzowa im. h. hajdasza w futsalu
szukaj:
Powiadom znajomego
Jeżeli znasz kogoś, kogo może zainteresować ta strona, powiadom go o niej.

Twoje imię/nazwisko/pseudonim



Adres e-mail znajomego



 
 

XX Mistrzostwa Gorzowa im. H. Hajdasza w futsalu

 

V miejsce

 
I LO: Dominik Czerwiński, Jakub Jankowski, Karol Kaczuk-Kuziak, Wojciech Mazurek, Jakub Milkowski, Dawid Niczypor, Mikołaj Ostraszewski, Wiktor Sawoch, Krystian Szyszko, Kacper Wiarus oraz gościnnie Stanisław Czerwiński i Marek Nowak.
 
Opiekun: Paweł Wiśniewski
 
 
 
 
 
 
Kolejka 1:

I Liceum Ogólnokształcące – Synowie Gandalfa - Beneton   1 : 2   (1:1)
Synowie Gandalfa – Beneton - FC Paolo   2 : 2   (1:1)
DREW-PLAST Mazowiecki – I Liceum Ogólnokształcące   5 : 1   (3:0))
FC Paolo – DREW-PLAST Mazowiecki   1 : 3   (0:1)
Sawex & Netkom – Synowie Gandalfa - Beneton   7 : 1   (3:0)
FC Paolo – TPV Displays Gorzów Wlkp.   2 : 3   (0:2)
DREW-PLAST Mazowiecki – ENKA   9 : 1   (5:0)
Sawex & Netkom – TAXI ASKANA - OS. RUSKIE   0 : 2   (0:1)
TPV Displays Gorzów Wlkp. – Sawex & Netkom   1 : 3   (0:3)
ENKA - TAXI ASKANA – OS. RUSKIE   1 : 8   (0:5)
TAXI ASKANA – OS. RUSKIE - TPV Displays Gorzów Wlkp.   2 : 0   (2:0)

Kolejka 2:
 
I Liceum Ogólnokształcące – Energozew    1 : 0   (0:0)
Energozew – TAXI ASKANA - OS. RUSKIE   0 : 7   (0:5)
I Liceum Ogólnokształcące – DREAM BURGER    0 : 0
DREAM BURGER – TAXI ASKANA - OS. RUSKIE    4 : 2   (3:1)
TPV Displays Gorzów Wlkp. – Energozew    5 : 1   (3:0)
TPV Displays Gorzów Wlkp. – DREAM BURGER    0 : 0
Synowie Gandalfa - Beneton – DREW-PLAST Mazowiecki    1 : 1   (0:0)
ENKA – TPV Displays Gorzów Wlkp.    0 : 2   (0:1)
ae group – DREW-PLAST Mazowiecki    1 : 6   (0:2)
Synowie Gandalfa - Beneton – ENKA    6 : 0   (4:0)
DREW-PLAST Mazowiecki – Sawex & Netkom    6 : 3   (4:3)
Synowie Gandalfa - Beneton – ae group    0 : 6   (0:2)
ae group – Sawex & Netkom    1 : 3   (0:0)
 
 
kolejka 3:
 
I Liceum Ogólnokształcące – TAXI ASKANA - OS. RUSKIE    0 : 2   (0:1)
I Liceum Ogólnokształcące – ae group    1 : 2   (1:1)
TAXI ASKANA - OS. RUSKIE – ae group    4 : 2   (1:1)
ENKA – I Liceum Ogólnokształcące    3 : 2   (0:0)
ae group – Energozew & Enter    0 : 5   (0:2)
ENKA – Sawex & Netkom    0 : 5   (0:3)
DREAM BURGER – DREW-PLAST Mazowiecki    0 : 5   (0:4)
Energozew & Enter – Synowie Gandalfa - Beneton    1 : 1   (0:0)
Sawex & Netkom – DREAM BURGER    7 : 1   (3:0)
DREW-PLAST Mazowiecki – Energozew & Enter    6 : 0   (3:0)
DREAM BURGER – Synowie Gandalfa - Beneton    1 : 3   (1:0)
 
Kolejka 4:
 
Energozew & Enter – DREAM BURGER    3 : 1   (2:0)
ENKA – DREAM BURGER        2 : 4   (1:0)
Energozew & Enter – ENKA        2 : 2   (1:1)
DREAM BURGER – ae group     2 : 5   (1:2)
Sawex & Netkom – Energozew & Enter    4 : 0   (0:0)
ae group – ENKA    1 : 0   (0:0)
ae group TPV – Displays Gorzów Wlkp.     3 : 0   (1:0)
Sawex & Netkom – I Liceum Ogólnokształcące    3 : 1   (1:0)
DREW-PLAST Mazowiecki – TPV Displays Gorzów Wlkp.     4 : 2   (2:0)
Synowie Gandalfa - Beneton – TAXI ASKANA - OS. RUSKIE     2 : 1   (0:1)
TPV Displays Gorzów Wlkp. – I Liceum Ogólnokształcące    1 : 2   (0:1)
TAXI ASKANA - OS. RUSKIE – DREW-PLAST Mazowiecki     2 : 3   (0:1)
TPV Displays Gorzów Wlkp. – Synowie Gandalfa - Beneton     2 : 4   (1:1)
 
Wyniki po rundzie eliminacyjnej:
 
Msc  Nazwa drużyny                        Pkt     RB
1      DREW-PLAST Mazowiecki          25    +34
2      Sawex & Netkom                     21    +22
3      TAXI ASKANA - OS. RUSKIE      18    +18
4      Synowie Gandalfa - Beneton      17      0
5      ae group                                15       0
6      Energozew & Enter                   8     -15
7      DREAM BURGER                        8     -14
8      I Liceum Ogólnokształcące     7      -9
9      TPV Displays Gorzów Wlkp.        7      -6
10    ENKA                                      4     -30
 
Pkt - Punkty
RB - Różnica bramek

 
Kolejka 5:
 
Liga amatorska
I Liceum Ogólnokształcące  -  TPV Displays Gorzów Wlkp.    1 : 2   (0:2)
Energozew & Enter  -  Dream Burger     5 : 4   (2:3)
ENKA  -  I Liceum Ogólnokształcące     2 : 2   (2:1)
Energozew & Enter  -  TPV Displays Gorzów Wlkp.    0 : 0
Dream Burger  -  ENKA      0 : 1   (0:1)
Liga zawodowa
Sawex & Netkom  -  ae group     3 : 0   (0:0)
TAXI ASKANA - OS. RUSKIE  -  Synowie Gandalfa – Beneton     0 : 2   (0:2)
DREW-PLAST Mazowiecki  -  Sawex & Netkom     3 : 1   (1:0)
ae group  -  TAXI ASKANA - OS. RUSKIE     0 : 2   (0:1)
DREW-PLAST Mazowiecki  -  Synowie Gandalfa – Beneton     1 : 2   (0:1)
 
 Kolejka 6:
 
Liga zawodowa
Sawex & Netkom  -  TAXI ASKANA - OS. RUSKIE     4 : 2   (2:0)
ae group  -  DREW-PLAST Mazowiecki     0 : 3   (0:2)
Synowie Gandalfa - Beneton  -  Sawex & Netkom     3 : 7   (1:3)
TAXI ASKANA - OS. RUSKIE  -  DREW-PLAST Mazowiecki     3 : 6   (0:2)
Synowie Gandalfa - Beneton  -  ae group     3 : 1   (1:0)
Liga amatorska
I Liceum Ogólnokształcące  -  Energozew & Enter     2 : 3   (1:2)
TPV Displays Gorzów Wlkp.  -  ENKA     2 : 1   (1:0)
Dream Burger  -  I Liceum Ogólnokształcące     3 : 2   (0:1)
ENKA  -  Energozew & Enter     2 : 3   (2:2)
TPV Displays Gorzów Wlkp.  -  Dream Burger     0 : 0
 

Tabele końcowe:
 
Liga zawodowa
 
1.    DREW-PLAST Mazowiecki   - 19  pkt
2.    Sawex & Netkom  -  15
3.    Synowie Gandalfa - Beneton  -  13
4.    TAXI ASKANA - OS. RUSKIE  -  9
5.    ae group  -  3
 
Liga amatorska
 
1    TPV Displays Gorzów Wlkp.  -  15  pkt
2    Energozew & Enter  -  14
3    Dream Burger  -  9
4    ENKA  -  8
5    I Liceum Ogólnokształcące  -  8
 
Najlepsi strzelcy
 
Liga zawodowa
 
1.    Mateusz Sobański  (Sawex & Netkom)  -  15
2.    Paweł Posmyk (DREW-PLAST)  -  10
3.    Filip Wiśniewski  (DREW-PLAST)   - 7
 
Liga amatorska
 
1    Przemysław Sus  (ENKA)  -  6
2    Patryk Łyszczek  (Dream Burger)  -  5
3    Paweł Kudelski (TPV), Mikołaj Ostraszewski (I LO)  -  4