Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Gorzowie Wielkopolskim  
jesteś tu: strona główna    gsm w koszykówce chłopców
szukaj:
Powiadom znajomego
Jeżeli znasz kogoś, kogo może zainteresować ta strona, powiadom go o niej.

Twoje imię/nazwisko/pseudonim



Adres e-mail znajomego



 
 

GSM w koszykówce chłopców

 

I miejsce

 
I LO: Maciej Hajdamowicz, Mikołaj Janas, Szymon Kowalski, Jędrzej Karpisz, Szymon Sztuń, Jakub Korpusiński, Michał Cheba, Sebastian Stankiewicz, Makary Bortnowski, Jakub Kuś, Jakub Smolarek, Kacper Kowalewski
 
Opiekun: Paweł Wiśniewski
 
 
 
 
 
Klasyfikacja końcowa GSM:
  1.  I Liceum Ogólnokształcące   -   12 pkt
  2.  Zespół Szkół Elektrycznych   -   11
  3.  ZS Technicznych i Ogólnokształcących   -   10
  4.  II Liceum Ogólnokształcące   -   9
  5.  Zespół Szkół Mechanicznych   -   7
  6.  ZS Budowlanych i Samochodowych   -   6
  7.  Zespół Szkół Gastronomicznych   -   5
 
Najlepszy zawodnik:
  •  Michał Cheba   (I LO)
 
 
 
Terminarz i wyniki:

Poniedziałek, 6.11.2017
II LO - ZS Mech   48 : 38   (10:6, 8:14, 17:4 13:14)
II LO: B.Pawlak 9, O.Jurgiewicz 8, M.Kaniowski 6, M.Goździcki 17, H.Bronowicki 6 oraz P.Szlachtowski, K.Czapczyński, D.Markowski 2.
ZSMech: K.Rydzowski 13, O.Matowski 4, M.Cybulski 4, K.Ciężki 17, S.Księżak.
ZSBiS - ZS Gast   46 : 65   (3:4, 13:15 16:16, 14:30)
ZSBiS: A.Klimaszewski 2, A.Mazur 5, A.Płażewski 13, F.Szymański 19, M.Wielgus 5 oraz O.Klimaszewski 2.
ZSGast: K.Mamysz 45, M.Ratuszniak, J.Puścizna 4, A.Radwan 16, M.Szymański, oraz C.Gomulski, P.Rymasz, P.Kucharski.
 
Czwartek, 9.11.2017 (hala ZSTiO)
ZS Elek - ZSTiO    40 : 28   (21:13, 19:15)
ZSElek: M.Mazurek, J.Czapski 1, B.Wojciechowski 10, P.Bornikowski 4, P.Nowak, Ł.Klóska, W.Rudaniecki 18, M.Kakowski, S.Brychcy, M.Staszak 7.
ZSTiO: B.Dreczkowki 20, P.Gazda, N.Grzegorczyk 6, P.Sokołowski, N.Należyty 2, J.Kęsy.
 
Poniedziałek, 13.11.2017
ZS Gast - ZS Elek    21 : 51   (0:21, 10:5, 5:14, 6:11)
ZSGast: C.Gomulski, P.Rymarz 2, K.Mamysz 17, J.Puścizna, P.Kucharski oraz M.Ratuszniak 2.
ZSElek: P.Bornkowski 3, J.Czapski 11, B.Wojciechowski 9, M.Staszak 4, W.Rudamecki 11 oraz M.Kałowski 5, Ł.Kluska 2, P.Nowak 4, M.Mróz, M.Mazurek 2.
I LO - II LO    59 : 27   (13:8, 9:9, 21:4, 16:6)
I LO: J.Karpisz 2, J.Korpusiński 8, M.Cheba 24, S.Stankiewicz 12, K.Kowalewski 7 oraz M.Hajdamowicz 2, M.Janas 2, S.Kowalski, S.Sztuń, M.Bortnowski 2, J.Kuś, J.Smolarek.
II LO: K.Czapczyński, O.Jurgiewicz 5, M.Kaniowski 8, M.Goździcki 5, H.Bronowicki 2 oraz B.Pawlak 7, D.Markowski.

Czwartek, 16.11.2017
ZS Mech - ZSBiS    64 : 23   (16:4, 20:5, 17:8, 11:6)
ZSMech: M.Ogrodowski 2, K.Rydzowski 4, O.Matowski 2, M.Cybulski 2, K.Ciężki 46 oraz S.Księżak 8, P.Matuszczak, O.Bednarz.
ZSBiS: A.Mazur 3, A.Płażewski 5, A.Sztama, F.Szymański,5, A.Kolański oraz A.Klimaszewski 4, M.Wielgus 6, I.Ryński.

Poniedziałek, 20.11.2017
ZS Elek - ZS Mech    50 : 33   (16:4, 10:7, 11:4, 13:18)
ZSElek: P.Bornkowski 4, J.Czapski 5, B.Wojciechowski 14, M.Staszak 16, W.Rudamecki 8 oraz M.Kałowski, Ł.Kluska, M.Mazurek 3.
ZSMech: K.Rydzowski 6, O.Matowski 2, M.Cybulski 2, K.Ciężki 19, S.Księżak 2 oraz P.Matuszczak 2, O.Bednarz.
ZSBiS - I LO    36 : 71   (21:2, 13:16, 18:10, 19:8)
ZSBiS: A.Mazur 22, A.Sztama 2, F.Szymański 3, M.Wielgus 4, A.Kolański 3 oraz A.Klimaszewski, O.Klimaszewski, I.Ryński 2.
I LO: J.Karpisz 14, J.Korpusiński 4, M.Cheba 24, S.Stankiewicz 8, K.Kowalewski 2 oraz J.Smolarek 2, J.Kuś 4, M.Bortnowski 11, S.Sztuń 2, S.Kowalski, M.Janas, Ł.Sobacki.
 
Wtorek, 21.11.2017 (hala ZSTiO)
14.00    ZSTiO - ZS Gast   -   przełożony na 28.11
 
Piątek, 24.11.2017 (hala ZSTiO)
ZS Mech - ZSTiO    28 : 67   (9:29, 19:38)
ZSM: N.Plich, O.Matkowski, K.Rydzowski 2, M.Bednarz 11, P.Matuszczak, K.Ciężki 15, O.Bednarz.
ZSTiO: M.Piliński, P.Sokołowski 7, N.Grzegorczyk 14, N.Należyty 6, S.Ciuchta, B.Dreczkowski 12, P.Gazda 14, K.Olejniczak 9,  J.Kęsy 5.
 
Poniedziałek, 27.11.2017
II LO - ZSBiS    51 : 31   (17:8, 13:3, 11:10, 10:10)
II LO: B.Pawlak 7, O.Jurgiewicz 14, M.Kaniowski 6, M.Goździcki 20 H.Bronowicki orazK.Tylski 4
ZSBiS: A.Mazur, A.Płażewski 10, A.Sztama, M.Wielgus 5, A.Kolański 10 oraz F.Szymański 6, I.Ryński
I LO - ZS Elek    53 : 31   (15:6, 13:6, 8:12, 17:7)
I LO: J.Karpisz 10, J.Korpusiński 6, M.Cheba 27, S.Stankiewicz 4, K.Kowalewski 2 oraz M.Hajdamowicz, S.Kowalski, M.Bortnowski, J.Kuś, J.Smolarek 4.
ZSElek: J.Czapski 9, B.Wojciechowski 8, M.Staszak 8, W.Rudamecki 4, M.Mazurek oraz P.Bornkowski 2.
 
Wtorek, 28.11.2017 (hala ZSTiO)
ZSTiO - ZS Gast    79 : 53   (40:25, 39:28)
ZSTiO: B.Dreczkowski 21, N.Należyty 6, N.Grzegorczyk 17, P.Gazda 12, P.Sokołowski 8, J.Kęsy 15, K.olejniczak, S.Ciuchta
ZSG: M.Strychanin 3, K.Mamysz 28, A.Radwan 22, J.Puścizna, C.Gamulski, P.Rymarz, M.Ratuszniak.
 
Piątek, 1.12.2017 (hala ZSTiO)
14.00    II LO - ZSTiO   -   przełożony na 14.12
 
Poniedziałek, 4.12.2017
ZS Elek - II LO    75 : 34   (15:13, 17:6, 23:8, 20:7)
ZSElek: P.Bornkowski 10, J.Czapski 6, B.Wojciechowski 18, M.Staszak 18, W.Rudaniecki 19 oraz M.Doktor, M.Kakowski 4, A.Czajkowski, M.Mróz.
IILO: B.Pawlak 8, K.Tylski 1, O.Jurgiewicz 6, M.Goździcki 10, H.Bronowicki 8 oraz P.Szlachtowski 1, M.Kaniowski, P.Mordacz.
ZSTiO - I LO    36 : 70   (3:12, 16:17, 8:17, 9:24)
ZSTiO: N.Grzegorczyk 15, B.Dreczkowski 10, P.Gazda 4, J.Kęsy 5, N.Należyty 2 oraz K.Olejniczak.
ILO: J.Karpisz 4, J.Korpusiński 5, M.Cheba 35, S.Stankiewicz 17, K.Kowalewski 3 oraz M.Hajdamowicz, M.Janas, S.Kowalski, M.Bortnowski 6, J,Kuś, J.Smolarek.
 
 
Wtorek,  5.12.2017 (hala ZSTiO)
ZSTiO - ZSBiS   78 : 44   (39:21, 39:23)
ZSTiO: M.Piliński, B.Dreczkowski 10, N.Grzegorczyk 20, S.Ciuchta 6, P.Gazda 8, K.Olejniczak 10, J.Kęsy 15, P.Sokołowski 9.
ZSBiS: A.Płażewski7, A.Sztama 2, M.Wielgus, A.Mazur 8, W.Borysow, A.Klimaszaewski 2, F.Szymański 8, O.Klimaszaewski 2, A.Kolański 15.
 
Czwartek, 7.12.2017
ZS Gast - ZS Mech    67 : 77   (14:15, 19:24, 14:14, 20:24)
ZSGast: P.Rymarz 3, K.Mamysz 38, M.Ratuszniak 2, J.Puścizna, A.Radwan 9, M.Strychanin 15
ZSMech: N.Lis 12, M.Ogrodowski 2, K.Rydzowski 9, M.Cybulski 7, K.Ciężki 47, S.Księżak, P.Matuszczak, M.Flich, O.Bednarz

Poniedziałek, 11.12.2017
ZSBiS - ZS Elek    38 : 82   (8:15, 9:21, 12:22, 9:24)
ZSBiS: O.Klimaszaewski, A.Mazur 13, F.Szymański 7, W.Wielgus 4, A.Kolański 14 oraz A.Klimaszewski, I.Ryński
ZSElek: J.Czapski 12, Ł.Kluska 4, M.Staszak 18, W.Rudamecki 21, M.Mazurek 7 oraz P.Bornkowski,M.Kałowski 5, A.Czajkowski 7, S.Brzychcy, M.Mróz, Nowak 2
I LO - ZS Gast    20 : 0   (walkower)
 
Piątek, 1.12.2017 (hala ZSTiO)
II LO - ZSTiO   35 : 69   (24:40, 11:29)
IILO: M.Kaniowski 7, P.Szlachtowski 2, P.Mordacz, M.Goździcki14, K.Tylski 4, O.Jurgiewicz 8
ZSTIO: B.Dreczkowski 8, K.Olejniczak, P.Gazda 25, J.Kęsy 21, N.Grzegorczyk 10, M.piliński, S.Ciuchta 3.

Poniedziałek, 18.12.2017
ZS Gast - II LO    0 : 20   (walkower)
ZS Mech - I LO    0 : 20   (walkower)