Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Gorzowie Wielkopolskim  
jesteś tu: strona główna
szukaj:
Powiadom znajomego
Jeżeli znasz kogoś, kogo może zainteresować ta strona, powiadom go o niej.

Twoje imię/nazwisko/pseudonim



Adres e-mail znajomego



 
 

Podsumowanie Gorzowskiej Spartakiady Młodzieży

Podsumowanie Gorzowskiej Spartakiady Młodzieży
 
 
 

I miejsce dziewcząt

 

I miejsce chłopców

Ogólnopolska Licealiada w koszykówce dziewcząt

Ogólnopolska Licealiada w koszykówce dziewcząt
 
 
OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH
W KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT
ŻYRARDÓW 6-9.06.2017
  

Mamy Złooootooooo!!!!

 

PUSZKIN zaprasza

PUSZKIN zaprasza
 
Młodzieżowy Klub Sportowy PUSZKIN
zaprasza na
festyn rekreacyjno-sportowy
Nad Kłodawką
oraz
XXIV Bieg Żakowski
im. Jerzego Cwojdzińskiego
Załączniki:

Mistrzostwa szkoły w siatkówce

Mistrzostwa szkoły w siatkówce
 
 
1 miejsce - kl. II c
2 miejsce - kl. II b
3 miejsce - kl. II f
 

Mistrzostwa szkoły w futsalu

Mistrzostwa szkoły w futsalu
 
1 miejsce - kl. I b
2 miejsce - kl. I c
3 miejsce - kl. II c
4 miejsce - kl. II b
5 miejsce - kl. I f
 

GSM w lekkiej atletyce

GSM w lekkiej atletyce
 

 

I miejsce dziewcząt

 

I miejsce chłopców

 

Turniej PARK VOLLEY

Turniej PARK VOLLEY
 

II miejsce

 
Gabriela Pawluk, Filip Cwojdziński, Dominik Czerwiński, Kacper Siewruk

XXIV Międzynarodowy Festiwal Unihokeja Dzieci i Młodzieży o "Puchar Bałtyku"Elbląg 2017

XXIV Międzynarodowy Festiwal Unihokeja Dzieci i Młodzieży o "Puchar Bałtyku"Elbląg 2017
 

IX miejsce w Ogólnopolskiej Licealiadzie

 
Filip Cwojdziński, Maciej Cymbrykiewicz, Maciej Hajdamowicz, Wojciech Kaczmarek, Karol Kaczuk-Kuziak, Jan Kleinhardt, Erwin Marysiok, Piotr Medwediuk, Filip Panek, Jędrzej Sikora, Wojciech Stawiarski, Marcin Stolarek, Piotr Wiliński

Turniej trójek siatkarskich

Turniej trójek siatkarskich
 
V miejsce dziewcząt
V miejsce chłopców
 
Weronika Przybysz, Gabriela Pawluk, Adrianna Zawacka, Monika Malinowska
Dominik Czerwiński, Michał Łabuda, Dawid Niczypor, Kacper Siewruk, Maciej Zając

Lubuska Olimpiada Młodzieży w koszykówce dziewcząt

Lubuska Olimpiada Młodzieży w koszykówce dziewcząt
 

I miejsce

 
Klaudia Kędziorska, Natalia Bury, Wiktoria Keller, Dagmara Godlewska, Olga Trzeciak, Laura Dubaj, Kinga Potraca, Julia Bagłaj, Wiktoria Duchnowska, Paula Duchnowska i Magdalena Lasocka

Lubuska Olimpiada Młodzieży w unihokeju dziewcząt

Lubuska Olimpiada Młodzieży w unihokeju dziewcząt
 

III miejsce

 
Julia Bartoszek, Natalia Bury, Paula Duchnowska, Wiktoria Duchnowska, Marta Hendler, Maria Kobierecka, Ewa Kupczyk, Aleksandra Łowicka, Magdalena Nir, Julia Olechno, Dominika Podbereska,  Weronika Starosta, Weronika Własak

Lubuska Olimpiada Młodzieży w piłce ręcznej dziewcząt

Lubuska Olimpiada Młodzieży w piłce ręcznej dziewcząt
 

II miejsce

 
Marta Hendler, Wiktoria Duchnowska, Olga Trzeciak, Aleksandra Łowicka, Natalia Bury, Adrianna Zawadzka, Patrycja Wołk, Paula Duchnowska, Weronika Własak, Dominika Podbereska, Oliwia Derejsabicz

Lubuska Olimpiada Młodzieży w unihokeju chłopców

Lubuska Olimpiada Młodzieży w unihokeju chłopców
 

III miejsce

 
Michał Cheba, Filip Cwojdziński, Maciej Cymbrykiewicz, Maciej Hajdamowicz, Wojciech Kaczmarek, Karol Kaczuk-Kuziak, Jan Kleinhardt, Erwin Marysiok, Piotr Medwediuk, Filip Panek, Jędrzej Sikora, Wojciech Stawiarski, Marcin Stolarek, Piotr Wiliński

GSM w strzelectwie sportowym

GSM w strzelectwie sportowym
 

VII miejsce dziewcząt

VIII miejsce chłopców

 
Daria Szwec-Nadworna, Barbara Kosowska, Weronika Stefaniak
Maciej Zając, Maciej Jurkowski, Mikołaj Rus

GSM w unihokeju chłopców

GSM w unihokeju chłopców
 

I miejsce

 
Michał Cheba, Filip Cwojdziński, Maciej Cymbrykiewicz, Maciej Hajdamowicz, Wojciech Kaczmarek, Karol Kaczuk-Kuziak, Jan Kleinhardt, Erwin Marysiok, Piotr Medwediuk, Filip Panek, Jędrzej Sikora, Wojciech Stawiarski, Marcin Stolarek, Piotr Wiliński

GSM w unihokeju dziewcząt

GSM w unihokeju dziewcząt
 

I miejsce

 
Julia Bartoszek, Marta Hendler, Weronika Starosta, Magdalena Nir, Julia Olechno, Marysia Kobierecka, Ewa Kupczyk, Paula Duchnowska, Natalia Bury, Weronika Własak, Dominika Padlewska,  Wiktoria Duchnowska

GSM w koszykówce dziewcząt

GSM w koszykówce dziewcząt
 

I miejsce

 
Klaudia Kędziorska, Natalia Bury, Wiktoria Keller, Dagmara Godlewska, Olga Trzeciak, Laura Dubaj, Kinga Potraca, Julia Bagłaj, Wiktoria Duchnowska, Paula Duchnowska, Magdalena Lasocka

GSM w piłce ręcznej chłopców

GSM w piłce ręcznej chłopców
 

III miejsce

 
Piotr Derenowski, Bartosz Grala, Karol Kaczuk-Kuziak, Kamil Gołek, Damian Pazoła, Oskar Miranowicz, Radosław Głogowski, Wojciech Stawiarski, Dawid Niczypor, Filip Derenowski, Jan Madejek, Piotr Wiliński

GSM w koszykówce chłopców

GSM w koszykówce chłopców
 

II miejsce

 
Maciej Hajdamowicz, Mikołaj Janas, Szymon Kowalski, Jędrzej Karpisz, Jakub Korpusiński, Michał Cheba, Sebastian Stankiewicz, Jakub Smolarek, Piotr Wiliński, Kacper Kowalewski.

Mistrzostwa Gorzowa szkół ponadgimnazjalnych w halowej piłce nożnej

Mistrzostwa Gorzowa szkół ponadgimnazjalnych w halowej piłce nożnej
 

I miejsce

 
Dominik Czerwiński, Bartosz Grala, Karol Kaczuk-Kuziak, Bartosz Narejko, Dawid Niczypor, Mikołaj Ostraszewski, Damian Pazoła, Krystian Szyszko, Patryk Ciesielski

Lubuska Olimpiada Młodzieży w szachach

Lubuska Olimpiada Młodzieży w szachach
 
 

IV miejsce

 
Monika Malinowska, Mateusz Urbański, Krzysztof Szefler, Mateusz Szpyruk

II turniej AWF CUP

II turniej AWF CUP
 

III miejsce

 
Michał Cheba, Mariusz Drzazga, Maciej Hajdamowicz, Mikołaj Janas, Jędrzej Karpisz, Jakub Korpusiński, Kacper Kowalewski, Szymon Kowalski, Jakub Smolarek, Sebastian Stankiewicz, Piotr Wiliński.

GSM w siatkówce dziewcząt

GSM w siatkówce dziewcząt
 

VI miejsce

 
Joanna Leśnicka, Martyna Zalewska, Weronika Przybysz, Weronika Własak, Gabriela Pawluk, Natalia Parysek, Patrycja Wołk, Adrianna Zawadzka

XIX Mistrzostwa Gorzowa im. H. Hajdasza w futsalu

XIX Mistrzostwa Gorzowa im. H. Hajdasza w futsalu

 

IV miejsce

 
Patryk Ciesielski, Dominik Czerwiński, Bartosz Grala, Karol Kaczuk-Kuziak, Adrian Kucner, Jakub Milkowski, Bartosz Narejko, Dawid Niczypor, Mikołaj Ostraszewski, Damian Pazoła, Krystian Szyszko
 

GSM w siatkówce chłopców

GSM w siatkówce chłopców
 

VI miejsce

 

Filip Cwojdziński, Dominik Czerwiński, Radosław Głogowski, Patryk Kowalczyk, Adrian Kucner, Jakub Lenard, Dawid Niczypor, Kacper Siewruk, Maciej Zając
 

GSM w piłce ręcznej dziewcząt

GSM w piłce ręcznej dziewcząt
 

I miejsce

 
Marta Hendler, Oliwia Derejsabicz, Dominika Podbereska, Paula Duchnowska, Patrycja Wołk, Natalia Łukasik, Weronika Własak, Wiktoria Duchnowska, Olga Trzeciak, Aleksandra Łowicka, Adrianna Zawadzka
 

Sportowy Talent Roku 2016 - Uwaga talent!

Sportowy Talent Roku 2016 - Uwaga talent!
 
 
14.   Olga Trzeciak
 
15.   Tomasz Strzeszewski  
 
16.   Antoni Walicki 
 

GSM w tenisie stołowym dziewcząt

GSM w tenisie stołowym dziewcząt
 
 

III miejsce

 
Joanna Leśnicka i Julia Bartoszek

GSM w tenisie stołowym chłopców

GSM w tenisie stołowym chłopców
 
 

VII miejsce

 
Konrad Sochacki i Mieszko Kucz

GSM w piłce nożnej dziewcząt

GSM w piłce nożnej dziewcząt
 
 

II miejsce

 
Natalia Burym, Paula Duchnowska, Natalia Golańska, Marta Hendler, Aleksandra Łowicka, Monika Malinowska, Dominika Podbereska, Sabina Szefler, Weronika Własak, Martyna Zalewska

GSM w szachach

GSM w szachach
 
 

II miejsce

 
Mateusz Urbański, Mateusz Szpyruk, Krzysztof Szefler, Monika Malinowska

Mistrzostwa szkoły w tenisie stołowym

Mistrzostwa szkoły w tenisie stołowym
 
Wyniki:
 
1.   Konrad Sochacki
2.   Michał Łabuda
3.   Mieszko Kucz

GSM w sztafetowych biegach przełajowych chłopców

GSM w sztafetowych biegach przełajowych chłopców
 
 

II miejsce

 
Mariusz Drzazga, Kacper Kowalewski, Erwin Marysiok, Filip Mazurek, Piotr Medwediuk, Jakub Milkowski, Gracjan Skwarek, Wojciech Stawiarski, Antoni Walicki, Adam Wilk

GSM w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt

GSM w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt
 
 

II miejsce

 
Natalia Bury, Agnieszka Chmielewska, Paula Duchnowska, Wiktoria Duchnowska, Aleksandra Kamieńska, Wiktoria Keller, Klaudia Kędziorska, Wiktoria Kucharska, Ewa Kupczyk, Dominika Podbereska, Kinga Potraca

Turniej koszykarski - AWF CUP

Turniej koszykarski - AWF CUP
 
 

II miejsce

 
Michał Cheba, Mariusz Drzazga, Jędrzej Karpisz, Jakub Korpusiński, Mateusz Milewski, Jakub Smolarek, Sebastian Stankiewicz, Wojciech Stawiarski, Piotr Wiliński
 

GSM w indywidualnych biegach przełajowych chłopców

GSM w indywidualnych biegach przełajowych chłopców
 
 

IV miejsce

 
Bartosz Talarczyk, Adam Wilk, Michał Lampart

GSM w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt

GSM w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt
 
 

II miejsce

 
Kinga Potraca, Wiktoria Keller, Aleksandra Kamieńska
 

GSM w piłce nożnej chłopców

GSM w piłce nożnej chłopców
 
 

V miejsce

 
Patryk Ciesielski, Dominik Czerwiński, Radosław Głogowski, Bartosz Grala, Karol Kaczuk-Kuziak, Bartosz Lodziński, Jakub Milkowski, Dawid Niczypor, Damian Pazoła, Konrad Sochacki, Mikołaj Ostraszewski, Piotr Wiliński
 
Ostatnio dodane zdjęciawięcej ...
Losowe zdjęcia z galeriiwięcej ...