Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Gorzowie Wielkopolskim  
jesteś tu: strona główna    konkurs: otwórz się na studia w maastricht!
szukaj:
Powiadom znajomego
Jeżeli znasz kogoś, kogo może zainteresować ta strona, powiadom go o niej.

Twoje imię/nazwisko/pseudonimAdres e-mail znajomego 
 

Konkurs: Otwórz się na studia w Maastricht!

Jesteś maturzystą i myślisz o studiach za granicą? Dowiedz się, dlaczego warto wybrać Maastricht!

Wygraj wyjazd na Dni Otwarte na Uniwersytecie w Maastricht dla Ciebie i osoby towarzyszącej! Przekonaj się, co oferuje uczelnia i jedno z najstarszych miast w Holandii.

Podczas wycieczki dowiesz się, jak wygląda nauka w Maastricht, gdzie spędzać wolny czas, poznasz historię miasta i weźmiesz udział w Dniu Otwartym Uniwersytetu w Maastricht (Bachelor’s Open Day).

Już dziś odpowiedz na pytanie: „Dlaczego chcesz studiować w Maastricht?”

Autor najciekawszej odpowiedzi zostanie nagrodzony wycieczką dla dwóch osób na Dni Otwarte Uniwersytetu w Maastricht, które odbędą się w 12 marca 2016 r. Odpowiedzi należy przesyłać do 5 lutego br. na adres: maastricht@lh-c.pl

W konkursie mogą uczestniczyć osoby fizyczne, posiadające obywatelstwo polskie, które przystąpią do egzaminu maturalnego w 2016 lub w 2017 roku i urodziły się nie wcześniej niż w 1995 roku.

Regulamin konkursu w załączniku.

 


Dzień Otwarty - Bachelor’s Open Day 12 marca 2016 r.
Bachelor’s Open Day to coroczne wydarzenie, podczas którego można dowiedzieć się wszystkiego o Uniwersytecie w Maastricht – od niezbędnych dokumentów aplikacyjnych po realia studenckiego życia. Goście będą mogli wysłuchać wykładu prezentującego oferowane kierunki studiów, jak również wziąć udział w przykładowych zajęciach. O studiowaniu w Maastricht opowiedzą wykładowcy i sami studenci. W całym mieście zaplanowano na ten dzień wiele atrakcji.
 

 

 

Załączniki: