jesteś tu: strona główna    konkurs piosenki angielskiej 'fly high'

Konkurs Piosenki Angielskiej 'FLY HIGH'

Szanowni Państwo,

VII Liceum Ogólnokształcące im. Jarosława Dąbrowskiego w Zielonej Górze zaprasza na  VII edycję Konkursu Piosenki Angielskiej ′FLY HIGH′
we współpracy z wydziałem artystycznym i filologią angielską Uniwersytetu Zielonogórskiego.

Podobnie jak w  latach ubiegłych, konkurs został objęty patronatem Prezydenta Miasta Zielonej Góry Pana Janusza Kubickiego, patronatem Kuratora Oświaty, patronatem medialnym Gazety Lubuskiej oraz TVP Oddział w Gorzowie Wielkopolskim oraz patronatem Wydawnictwa Pearson. W bieżącym roku otrzymaliśmy również Honorowy Patronat Marszałka Województwa Lubuskiego.

Obecnie czekamy na patronat wydawnictwa Pearson.

Do tej pory wielu spośród Państwa uczniów brało udział w konkursie. W ubiegłym roku do konkursu zgłosiło się ponad 90 uczniów z całego województwa. Cieszymy się, że konkurs budzi takie zainteresowanie i jest to dla nas sygnał, że warto promować naszą młodzież w ten sposób, warto również zachęcać ją do nauki języka, przełamywać rutynę szkolną.

Celem konkursu jest motywowanie uczniów do ćwiczenia wymowy, utrwalania leksyki i jej wzbogacenia. Konkurs stwarza uczniom możliwość szlachetnego współzawodnictwa, a nauczycielom satysfakcję z twórczej pracy z młodzieżą.

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów wszystkich typów  szkół ponadgimnazjalnych z województwa lubuskiego umiejących śpiewać w języku angielskim.

Zachęcamy do konkursu, gdyż na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

Na karty zgłoszeniowe, które  można pobrać ze strony internetowej:
7liceum.zgora.pl,  czekamy do 8 lutego 2016. Eliminacje odbędą się w Auli VII LO 22 lutego, a koncert finałowy  w Zielonogórskim Ośrodku Kultury  23 marca 2016 roku.

Na konkurs jak co roku  zapraszają  Łucja Paplińska- Filipczak i Ilona Stankiewicz - nauczycielki z VII Liceum Ogólnokształcącego w ZSOiS.

Szczegóły (regulamin konkursu, karta zgłoszeniowa) na stronie:

Organizatorzy:

Łucja Paplińska- Filipczak