Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Gorzowie Wielkopolskim  
jesteś tu: strona główna
szukaj:
Powiadom znajomego
Jeżeli znasz kogoś, kogo może zainteresować ta strona, powiadom go o niej.

Twoje imię/nazwisko/pseudonimAdres e-mail znajomego 
 

Wakacyjny konkurs fotograficzny

Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Gorzowie Wlkp. zaprasza do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym "Wakacje - przygoda bez odlotu".
Konkurs skierowany jest do uczniów szkół ponadgimnazjalnych z terenu województwa lubuskiego. Prace konkursowe (zdjęcia w formacie A4 – 210 mm x 297 mmm) należy dostarczyć osobiście lub pocztą do siedziby WSSE w Gorzowie Wlkp. ul. Mickiewicza 12 b, 66-400 Gorzów Wlkp. (z dopiskiem KONKURS FOTOGRAFICZNY) do dnia 15 września 2016 r.
Na laureatów czkają nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego (m.in. rowery).
Załączniki:

Konkurs - Morze słów

Konkurs - Morze słów
Szanowni Państwo,
miło nam poinformować, że ruszyła właśnie kolejna edycja konkursu "Morze słów" organizowanego przez IEMed w Barcelonie.
Konkurs adresowany jest do osób w wieku 18-30 lat. Opowiadania o długości maksymalnie 2500 słów i napisane w języku krajów należących do Fundacji im. Anny Lindh należy przesyłać do 2 czerwca 2016 r.
Szczegóły konkursu na http://www.iemed.org/seaofwords.

Przemiana | Miasto | Wędrowiec I Ogólnopolski Konkurs Kreatywny na internetowy mem artystyczny

Przemiana | Miasto | Wędrowiec I Ogólnopolski Konkurs Kreatywny na internetowy mem artystyczny
Przemiana | Miasto | Wędrowiec
I Ogólnopolski Konkurs Kreatywny
na internetowy mem artystyczny
dla młodzieży z polskich gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych

W jaki sposób słowo zmienia wymowę obrazu? W jakim stopniu obraz dopełnia myśl? Czy cyfrowy mem jest sztuką? Czy może nią być? A jeśli tak – co jest sztuką w memie – obraz czy tekst? A może to, co jest na styku? I co się stanie, gdy do tego wszystkiego dołączy muzyka? Centrum Sztuki Współczesnej „Zamek Ujazdowski” chce poddać refleksji fenomen „memu”, bliski wszystkim obecnym w sieci internetowej (i nie tylko) i zaprasza do tworzenia artystycznych memów, za punkt wyjścia dając pojęcia istotne w twórczości dakarskiego twórcy El Hadji Sy. Te pojęcia to: „przemiana”, „miasto” oraz „wędrowiec”.
Załączniki:

SocjoSzkoła 2016 - szósta edycja letnich warsztatów Instytutu Socjologii UW

SocjoSzkoła 2016 - szósta edycja letnich warsztatów Instytutu Socjologii UW
Droga Licealistko! Drogi Licealisto!
Jeśli interesuje Cię to, co dzieje się wokół Ciebie, a nie tylko na Twoim portalu społecznościowym; jeśli sądzisz, że ludzkich emocji nie można wyrazić prostym emotikonem i jeśli jeszcze jesteś pewna/pewien komunikować się z nimi w sieci, to SocjoSzkoła 2016 jest czymś właśnie dla Ciebie!
Do udziału w tegorocznej, szóstej już, edycji letnich warsztatów organizowanych przez Instytut Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego zaprosimy finalistów konkursu, autorów najlepszych prac nawiązujących do tematu:
Swoi wśród obcych, obcy wśród swoich.
Załączniki:

Warsztaty konstruowania pojazdów kosmicznych

Warsztaty konstruowania pojazdów kosmicznych
Konsultanci do spraw kontaktów z UFO zapraszają na warsztaty konstruowania pojazdów kosmicznych, prowadzonych przez wykwalifikowanych konstruktorów. Wszystkie statki polecą w Kosmicznej Paradzie 02.07 w czasie Dni Gorzowa, a następnie zaparkują pod NoVa Park!, gdzie będzie można je podziwiać od 02-03.07.
Dla najbardziej szalonych konstruktorów nagrody.
Uwaga!! Liczba miejsc ograniczona!! Wstęp na warsztaty za zgodą wychowawcy klasowego.
Warsztat jest bezpłatny. Materiały,  narzędzia oraz pomoc techniczna będą na Was czekały na miejscu.
Terminy i miejsce: 21-22.04, godz.9.00-15.00, ZSO1
Zapisy i informacje te. 662 244 241 lub facebook.com/kosmicznygorzow
Załączniki:

Tarnogórski Konkurs Poetycki im. ks. J. Twardowskiego

Szanowni Państwo,
w imieniu Organizatorów XXIII edycji Tarnogórskiego Konkursu Poetyckiego im. ks. Jana Twardowskiego serecznie zaproszam do udziału w kolejnej edycji ogólnopolskiego konkursu poetyckiego - Tarnogórskiego Konkursu Poetyckiego im.ks.Jana Twardowskiego.
Pozdrawiam serdecznie, Stanisława Szymczyk, sekretarz TKP im.ks.J.Twardowskiego
Załączniki:

Wygraj indeks Instytutu Europeistyki Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego

Wygraj indeks Instytutu Europeistyki Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego
Instytut Europeistyki Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego we współpracy z Fundacją Europea organizuje ogólnopolski konkurs dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych pt. „Europa – społeczeństwo, gospodarka, polityka, kultura”. Konkurs skierowany jest do uczniów klas najwyższych programowo w danym typie szkoły ponadgimanazjalnej, zainteresowanych tematyką.
Zadaniem konkursu jest rozbudzenie wśród młodych ludzi zainteresowania historią i kulturą Europy, życiem społeczno-politycznym oraz gospodarczym państw i regionów europejskich, jak i poszerzenie wiedzy dotyczącej integracji europejskiej i Unii Europejskiej, a także miejsca Polski w tych procesach. Celem Konkursu jest również kształtowanie umiejętności i kompetencji uczestnictwa na rynku europejskim, w instytucjach unijnych, organach i instytucjach krajowych będących w relacjach z UE.
Załączniki:

Konkurs plastyczny o Polsce w UE

Konkurs plastyczny o Polsce w UE Prof. Dariusz Rosati Poseł do Parlamentu Europejskiego zaprasza do udziału w konkursie plastycznym: "chciałbym, aby młodzi Polacy ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych w swoich pracach oddali przemiany, jakie zaszły w naszym kraju przez ostatnie 12 lat.
Najlepsze prace zostaną nagrodzone (m.in. wyjazdem do Parlamentu Europejskiego w Brukseli), a także zamieszczone w albumie, który będzie promować Polskę w Parlamencie Europejskim."
Szczegóły w regulaminie konkursu
Załączniki:

Konkurs dla gimnazjalistów „Z historią na Ty”

Konkurs dla gimnazjalistów „Z historią na Ty”
Mamy przyjemność zaprosić uczniów klas trzecich gimnazjów do udziału w konkursie „Z historią na Ty”, organizowanym przez nauczycieli historii i wiedzy o społeczeństwie I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Gorzowie Wlkp., który odbędzie się 18 marca 2016 r. o godz. 10.00.
Każda szkoła może zgłosić po trzech uczestników do 15.03.2016 r. na adres: 1lopuszkin@wp.pl.
Honorowy patronat nad konkursem sprawują Instytut Pamięci Narodowej w Szczecinie oraz Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Gorzowie Wielkopolskim.
Zwycięzcy konkursu – indywidualni i zespołowi – zostaną nagrodzeni.
Załączniki:

61. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski

61. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski
Miejskie Centrum Kultury zaprasza do udziału w 61. Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim. Eliminacje powiatowe dla wykonawców z miasta Gorzowa Wlkp. odbędą się 17 marca 2016 r. (czwartek) o godzinie 18.00 w MCK Zawarcie, ul. Wawrzyniaka 66a.
Konkurs jest imprezą otwartą - mogą w nim uczestniczyć uczniowie szkół ponadgimnazjalnych i dorośli. Warunkiem udziału jest przygotowanie repertuaru, który nie był prezentowany w poprzednich OKR. Wykonawca może reprezentować tylko jedną instytucję. Konkurs prowadzony będzie w formie czterech odrębnych turniejów: recytatorskiego, poezji śpiewanej, teatrów jednego aktora oraz "wywiedzione ze słowa".
Załączniki:

Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Inne spojrzenie”

Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Inne spojrzenie”
Zapraszamy do udziału w XIV edycji Międzynarodowego Konkursu Plastycznego „Inne spojrzenie” dla dzieci i młodzieży w wieku od 6 do 19 lat.   Tegoroczny motyw przewodni to: „ TU I TERAZ ”. 
Termin nadesłania prac upływa 18 marca 2016 r.

Udział w konkursie jest bezpłatny.  Informacje o konkursie znajdują się na stronie  www.innespojrzenie.sosnowiec.pl   oraz www.opp1.sosnowiec.ehost.pl

Załączniki:

Konkurs: Otwórz się na studia w Maastricht!

Konkurs: Otwórz się na studia w Maastricht!
Jesteś maturzystą i myślisz o studiach za granicą? Dowiedz się, dlaczego warto wybrać Maastricht!

Wygraj wyjazd na Dni Otwarte na Uniwersytecie w Maastricht dla Ciebie i osoby towarzyszącej! Przekonaj się, co oferuje uczelnia i jedno z najstarszych miast w Holandii.

Podczas wycieczki dowiesz się, jak wygląda nauka w Maastricht, gdzie spędzać wolny czas, poznasz historię miasta i weźmiesz udział w Dniu Otwartym Uniwersytetu w Maastricht (Bachelor’s Open Day).

Już dziś odpowiedz na pytanie: „Dlaczego chcesz studiować w Maastricht?”

Autor najciekawszej odpowiedzi zostanie nagrodzony wycieczką dla dwóch osób na Dni Otwarte Uniwersytetu w Maastricht, które odbędą się w 12 marca 2016 r. Odpowiedzi należy przesyłać do 5 lutego br. na adres: maastricht@lh-c.pl
Załączniki:

Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny FOT-ON

Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny FOT-ON
Fundacja "Noosfera" oraz Liceum Ogólnokształcące nr III we Wrocławiu zapraszają uczniów szkół ponadgimnazjalnych do udziału w VIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego "FOT-ON".
Termin zgłoszeń mija 31 stycznia 2016. Wystarczy wypełnić formularz zamieszczony na stronie foton.lo3.wroc.pl/rejestracja i załączyć do niego pracę konkursową - fotografię będącą realizacją tematu: Wzór.
Regulamin i więcej informacji o Konkursie miożna znaleźć na stronie foton.lo3.wroc.pl
Załączniki:

Odysseus II, Kosmiczny konkurs

Odysseus II, Kosmiczny konkurs
Serdecznie zapraszamy wszystkich młodych odkrywców z I LO do wzięcia udziału w kosmicznym konkursie Odysseus II, w którym do wygrania są cenne nagrody: teleskopy, staże oraz wyjazdy zagraniczne.
Pierwszy etap konkursu odbywa się na szczeblu narodowym i wymaga od uczestników złożenia przez internet pracy związanej z jedną z szeroko zdefiniowanych kategorii tematycznych. Praca zostanie poddana ocenie jury, które składać się będzie ze specjalistów – naukowców i inżynierów – z dziedzin konkursowych. Oceniana będzie wiedza, umiejętności praktyczne i kreatywność. Pozostałe dwa etapy to półfinał regionalny w Warszawie oraz finał w Brukseli.
Pełne informacje – zawierające szczegółową instrukcję rejestracji i składania prac – można znaleźć na stronie www.odysseus-contest.eu/pl

Konkurs Piosenki Angielskiej 'FLY HIGH'

Konkurs Piosenki Angielskiej 'FLY HIGH'
VII Liceum Ogólnokształcące im. Jarosława Dąbrowskiego w Zielonej Górze zaprasza na  VII edycję Konkursu Piosenki Angielskiej ′FLY HIGH′ we współpracy z wydziałem artystycznym i filologią angielską Uniwersytetu Zielonogórskiego.
Celem konkursu jest motywowanie uczniów do ćwiczenia wymowy, utrwalania leksyki i jej wzbogacenia. Konkurs stwarza uczniom możliwość szlachetnego współzawodnictwa, a nauczycielom satysfakcję z twórczej pracy z młodzieżą.
Konkurs przeznaczony jest dla uczniów wszystkich typów  szkół ponadgimnazjalnych z województwa lubuskiego umiejących śpiewać w języku angielskim.
Zachęcamy do konkursu, gdyż na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

Konkurs recytatorski

Zapraszamy młodzież szkół gimnazjalnych i średnich, a także osoby dorosłe do udziału w Przedbiegach konkursów recytatorskich OKR i LKR o nagrodę dyrektora Miejskiego Centrum Kultury.
Konkurs odbędzie się 26 listopada 2015 r. (czwartek) o godz. 18.00 w Miejskim Centrum Kultury przy ul. Drzymały 26. Będzie to spotkanie nie tylko z recytatorami poezji lub prozy, ale również z interpretatorami poezji śpiewanej. Jednym z celów spotkania jest doskonalenie warsztatowych umiejętności recytatorów przed konkursami wyższego szczebla: Ogólnopolskim- i Lubuskim Konkursem Recytatorskim. Jedyną formą uczestnictwa jest osobiste stawienie się i prezentacja dwóch utworów - prozy i wiersza cudzego autorstwa, w przypadku poezji śpiewanej - jednego utworu muzycznego (może być własna kompozycja). Zmagania konkursowe będą oceniane przez niezależne jury. Pula nagród w konkursie wynosi 800 zł. Zgłoszenia można przesyłać do 24 listopada.
Miejskie Centrum Kultury
Załączniki:

InfoSukces

InfoSukces
Wydziału Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki Politechniki Łódzkiej już po raz trzeci  zaprasza i nauczycieli informatyki do udziału w ogólnopolskim konkursie informatycznym InfoSukces.
Pierwszy z etapów konkursu polega na wykonaniu prezentacji, gry wyjaśniającej zasady działania urządzenia technicznego (najlepiej elektrycznego, energetycznego).
Za wykonanie zadania z wykorzystaniem edukacyjnego języka programowania Scratch zostaną przyznane dodatkowe punkty. Udział w konkursie należy zgłaszać do 23.12.2015r., a termin przesyłania prac konkursowych - 10 stycznia 2016r.
Więcej informacji o tym konkursie i nagrodach można przeczytać w załączonym regulaminie.
Załączniki:

Akcja (foto)edukacja

Akcja (foto)edukacja
Szanowni Państwo,
serdecznie zapraszamy wszystkie szkoły ponadgimnazjalne do udziału w IV edycji konkursu Akcja (foto)edukacja, organizowanego przez firmę Nikon Polska.
Program przygotowany jest z myślą o wyrównaniu szans dostępu do wiedzy fotograficznej dla młodzieży ze wszystkich zakątków Polski.
Na zwycięzców edycji czekają aparaty fotograficzne, warsztaty z czołowymi fotografami firmy Nikon, a główną nagrodą jest stypendium naukowe w wysokości 11 111 zł oraz wyposażenie pracowni fotograficznej dla szkoły lub domu kultury.
Załączniki:

Wybryk

Wybryk
Liceum Ogólnokształcące nr III we Wrocławiu z przyjemnością zawiadamia, że w dniu 20 listopada 2015 r. o godz. 16.30 odbędzie się po raz XXVI Ogólnopolski Przegląd Piosenki Licealisty „Wybryk”.
W tym roku, mamy przyjemność zaprosić młodych wykonawców – licealistów i studentów do wzięcia udziału w przeglądzie. Oceniane będzie wykonanie piosenki, dojrzałość wokalna, aranżacja muzyczna.

Zaproszenie do udziału w konkursach matematycznych i fizycznych

Zaproszenie do udziału w konkursach matematycznych i fizycznych
Wydział Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki Politechniki Łódzkiej wraz z Stowarzyszeniem Nauczycieli Fizyki Ziemi Łódzkiej  kolejny raz organizuje cykl konkursów fizycznych.

Dla licealistów i uczniów technikum organizujemy konkurs Fascynująca Fizyka – poziom ponadgimnazjalny oraz ogólnopolski konkurs internetowy z fizyki First Step to Nobel Prize na platformie e-matura.p.lodz.pl (rozgrywki w dniach 16.10.15; 06.11.2015; 11.12.2015; 15.01.2016; 06.03.2016 oraz finał w dniu 08.04.2016 na Wydziale EEIA PŁ). Jest mi niezmiernie miło poinformować, że również w roku 2016/2017 laureaci tych konkursów mogą ubiegać się o przyjęcie na studia w Politechnice Łódzkiej z pominięciem procedury kwalifikacyjnej.
Załączniki:

Widzisz. Nie zgadzaj się. REAGUJ!

Widzisz. Nie zgadzaj się. REAGUJ!
Zarząd Województwa Lubuskiego ogłasza konkurs dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych województwa lubuskiego pn. „Widzisz. Nie zgadzaj się. REAGUJ!". Jest to II edycja, a jej współorganizatorami są: Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wlkp., Komenda Wojewódzka Policji w Gorzowie Wlkp. oraz Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Zielonej Górze.
Zadaniem uczestników konkursu jest przygotowanie maksymalnie 3 - minutowej pracy w dowolnej formie np. filmu, spotu, clipu, utrwalonej na jednym nośniku cyfrowym (CD lub DVD) w pliku avi. Praca powinna zostać zamieszczona przez autorów w jednym z popularnych internetowych serwisów filmowych.

Konkurs na Esej

Konkurs na Esej
Miejska Biblioteka Publiczna im. Jana Pawła II w Opolu zaprasza młodzież szkół średnich ogólnokształcących i zawodowych kończących się egzaminem dojrzałości oraz studentów wyższych uczelni do wzięcia udziału w XII OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE NA ESEJ.
Temat brzmi: Błyski poezji. Spotkania z twórczością Julii Hartwig.
Regulamin Konkursu  jest dostępny na stronie internetowej: www.mbp.opole.pl.

Konkurs pocztówkowy Time to Move

Konkurs pocztówkowy Time to Move
Masz od 13 do 30 lat? Stwórz pocztówkę, która w ciekawy sposób przedstawi twoje miasto lub kraj i weź udział w konkursie Eurodesku. Do wygrania 22-dniowy bilet kolejowy InterRail!
Pocztówkę można wykonać dowolną techniką. Może to być zwykłe zdjęcie z podpisem (np. "pozdrowienia z Warszawy"), ale także rysunek, kolaż, projekt graficzny itp. Zasada jest jedna - im bardziej kreatywnie, tym lepiej!
Prace należy przesyłać za pomocą strony Time to Move lub wrzucać na profil Eurodesku na Facebooku do 4 października 2015 r.
Więcej informacji na stronie timetomove.info

Rok z Gambitem

Rok z Gambitem
Szanowni Państwo,
z wielką przyjemnością pragniemy zaprosić Państwa do wzięcia udziału w konkursie Rok z Gambitem organizowanym przez firmę Gambit.

Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich uczniów szkół gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych i będzie trwać od 15 października 2015 roku do 15 czerwca 2016 roku.
 
Konkurs dzieli się na cztery etapy. W każdym etapie należy rozwiązać tylko jedno, ale za to niezwykłe, zadanie. Wraz z rozpoczęciem pierwszego etapu, na portalu www.matematykawszkole.com.pl  pojawi się treść pierwszego zadania. Kolejne będą się pojawiać wraz z następnymi etapami. Treści zadań będą znajdować się na stronie do 15 czerwca, można więc zgłaszać się do naszego konkursu aż do ostatniego dnia jego trwania.

Wszyscy możecie być zdobywcami nagród filmowych!

Wszyscy możecie być zdobywcami nagród filmowych!

Wystarczy zgłosić do 18 września deklarację uczestnictwa w konkursie na film „Gorzów miastem przyjaznym dla aktywnych dzieci", nakręcić film smartfonem i dostarczyć pracę do 25 września Fundacji Drogi Rozwoju. Szczegółowe informacje na temat konkursu, regulamin oraz dokumentacja zgłoszeniowa znajdują się na stronie internetowej www.drogirozwoju.org w zakładce konkursy.

Młodzieżowy Konkurs Filmów o Prawach Człowieka

Zielonogórskie Towarzystwo Edukacyjne Civilitas ogłasza konkurs na  młodzieżowy film dotyczący praw człowieka, w tym o przeciwdziałaniu dyskryminacji.
Konkurs skierowany jest do starszej młodzieży, głównie uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Uczestnicy mają za zadanie stworzyć film ukazujący stan przestrzegania praw człowieka     w szkole i najbliższym środowisku, np. popularyzujący podejmowane lub proponowane działania antydyskryminacyjne, wskazujący na istniejące zjawiska i problemy. Treść filmu ma sprzyjać łagodzeniu, cywilizowaniu relacji międzyludzkich, poszanowaniu godności drugiego człowieka bez względu na jego cechy fizyczne, światopogląd, orientację seksualną, narodowość, pochodzenie, itp.

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Sporcie

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Sporcie
Zapraszamy do udziału w II edycji Olimpiady Wiedzy o Sporcie i Zdrowiu.
Olimpiada ma zasięg ogólnokrajowy i składa się z trzech etapów.  Tematem tegorocznej edycji jest Historia Igrzysk Olimpijskich (Igrzyska nowożytne do 2014 roku, sławni olimpijczycy, Historia ruchu olimpijskiego, MKOL, PKOL, Symbole oraz ceremoniał Igrzysk Olimpijskich, Polscy medaliści Igrzysk Olimpijskich).
Zaintwresowanych udziałem zapraszamy do nauczycieli wychowania fizycznego. Zgłoszenia do 14 września. Eliminacje szkolne odbywają się jednocześnie we wszystkich szkołach na terenie całego kraju 05 października 2015 r.
Na uczestników Olimpiady czekają nagrody rzeczowe: laptopy, tablety oraz nagrody książkowe
Załączniki:

I LOve English! And you?

I LOve English! And you?
Zapraszamy do udziału w konkursie języka angielskiego „I LOve English”.
Konkurs odbędzie się pod koniec września 2015 roku (o szczegółach poinformują nauczyciele języka angielskiego) w ramach szkolnych obchodów Europejskiego  Dnia Języków
Konkurs oparty jest na materiałach zawartych w zakładce językowej „I LOve English” na stronie internetowej szkoły w kategoriach „idiom tygodnia”, „powiedzenie tygodnia” i „cytat tygodnia”.
Chętnych do udziału w konkursie prosimy o zgłaszanie się do nauczycieli języka angielskiego do 19 września .
Na zwycięzców czekają nagrody.

Historia może być ciekawa

Historia może być ciekawa
Zapraszamy do nowej edycji konkursu z cyklu "Historia może być ciekawa". Tym razem do wygrania jest najnowsza książka Piotra Zychowicza pt. Pakt Piłsudski-Lenin ufundowana przez Wydawnictwo Rebis. Tak jak zwykle warunkiem uczestnictwa w konkursie jest udzielenie prawidłowych odpowiedzi na zamieszczone pytania.
Szczegóły dotyczące konkursu są na naszej stronie internetowej www.ops.mil.pl.
Wśród tych, którzy odpowiedzą poprawnie na wszystkie pytania, rozlosujemy wspomnianą nagrodę.

Konkurs trwa do 30 września 2015 r.
 
Ostatnio dodane zdjęciawięcej ...
Losowe zdjęcia z galeriiwięcej ...
10 grudnia 2012 r. 
Ewa Woszczyk odebrała dzisiaj z rąk  Marcina Jabłońskiego, wojewody lubuskiego, dyplom stypendystki Prezesa Rady Ministrów.